Nadchodzi Cyberpunk 2077: Samurai Edition. CD Projekt Red spróbuje jeszcze raz?

Nadchodzi Cyberpunk 2077: Samurai Edition. CD Projekt Red spróbuje jeszcze raz?

Gracze są podzieleni: część ukończyła już Cyberpunk 2077, a spora liczba czeka na tę ostateczną poprawkę. Możliwe, że Cyberpunk 2077: Samurai Edition będzie wersją, która w końcu skusi graczy przerażonych ilością błędów w grze na premierę.

Minęło już sporo czasu odkąd CD Projekt Red ostatnio dzielił się informacjami na temat rozwoju Cyberpunk 2077, ale według ostatnich przecieków i plotek, gra zostanie ponownie wydana w ciągu najbliższych kilku miesięcy jako "soft reboot". Cyberpunk 2077 trafi na konsole Xbox Series X/S i PS5 gdzieś w pierwszym kwartale tego roku, a jednocześnie łatka 1.5 zostanie wprowadzona na wszystkie platformy, zawierając mnóstwo ulepszeń i zmian w grze.  Według najnowszych informacji ta obszerna poprawka zostanie potraktowana jako wznowienie gry Cyberpunk 2077, podobnie jak poprzednie "ulepszone" edycje gier Wiedźmin. Nowa wersja gry będzie prawdopodobnie nazwa Cyberpunk 2077: Samurai Edition i ma zostać oficjalnie zapowiedziana w lutym podczas transmisji na żywo.

Cyberpunk 2077: Samurai Edition to rzekomo odświeżenie gry, które dostarczane będzie z nową łatką 1.5 i darmowymi dodatkami.

Cyberpunk 2077: Samurai Edition będzie zawierać nową poprawkę, która dodaje więcej aktywności w mieście, pełny system transmogów i zbalansowany system łupów dla lepszej personalizacji postaci. Studio wprowadzi również ulepszoną sztuczną inteligencję dla NPC, zaktualizowane elementy interfejsu użytkownika i nowe darmowe DLC, w tym nowe koncerty, tryb Nowa Gra+, nowe bronie i oraz opcje dostosowywania mieszkania V w Night City.

Zakładając, że wszystko pójdzie dobrze z łatką 1.5 i ponownym uruchomieniem gry, CD Projekt Red będzie mogło działać nad rozszerzeniem Cyberpunk 2077, które podobno będzie miało miejsce w Pacifica, jednym z głównych obszarów w Night City, patrolowanym przez dwa rywalizujące ze sobą gangi. Niestety, źródło tego przecieku jest anonimowe i niepoparte żadnymi dowodami. Możliwe jednak, że rewelacje te są prawdziwe i wkrótce czekają nas kolejne nieoficjalne doniesienia. Cała sprawę skomentował Radek Grabowski z CD Projekt Red twierdząc, że doniesienia "nie tworzą wiarygodnej całości". Czyli nie zaprzeczam, ale i nie potwierdzam... Jeśli studio faktycznie doprowadzi grę do odpowiedniego stanu, to Cyberpunk 2077 może mieć udaną "drugą" premierę, choć teraz to już chyba bez znaczenia...

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Nadchodzi Cyberpunk 2077: Samurai Edition. CD Projekt Red spróbuje jeszcze raz?

 0