Nadchodzi Infinix ZERO 30 5G. Wszystko co wiemy o nowym smartfonie

Nadchodzi Infinix ZERO 30 5G. Wszystko co wiemy o nowym smartfonie

Infinix zamierza wypuścić kolejny smartfon. Na rynek zmierza model ZERO 30 5G, który nie ma już przed nami praktycznie żadnych tajemnic. Mocną stroną urządzenia jest obecność przedniej kamery zdolnej do nagrywania filmów w rozdzielczości 4K przy 60 klatkach na sekundę. Co jeszcze wiemy o Infinix ZERO 30 5G?

4K przy 60 FPS w przedniej kamerce

Rynek smartfonów będzie bogatszy o kolejny model ze stajni Infinix. Producent szykuje model ZERO 30 5G, o którym wiemy już prawie wszystko. Z najważniejszych cech tego urządzenia możemy wyróżnić przednią kamerę. Obiektyw ten ma bowiem oferować nagrywanie wideo w rozdzielczości 4K i to przy 60 FPS. Sam aparat to 50 MP jednostka, którą w mało korzystnych warunkach oświetleniowych wesprze podwójna lampa błyskowa umieszczona oczywiście z przodu.

Sercem Infinix ZERO 30 5G jest 8-rdzeniowy chip MediaTek Dimensity 8020, który wspiera 12 GB RAM.

 

Aparat główny ma natomiast 108 MP i wykorzystuje czujnik 1/1,67". Wiemy również, że Infinix ZERO 30 5G wyposażono w obiektyw szerokokątny z polem widzenia 120°. Jeśli chodzi o możliwości fotograficzne, możemy liczyć na potrójny bezstratny zoom, technologie stabiliacji obrazu OIS oraz EIC, a także nagrywanie w kinowych proporcjach, czy tryb pozwalający na jednoczesne nagrywanie obrazu z przedniego oraz tylnego aparatu.

Infinix ZERO 30 5G - procesor, pamięć, zasilanie i wersje kolorystyczne

Sercem Infinix ZERO 30 5G jest 8-rdzeniowy chip MediaTek Dimensity 8020, który wspiera 12 GB RAM. Warto również dodać, że istnieje możliwość rozszerzenia pamięci operacyjnej nawet do 21 GB poprzez przydzielenie dodatkowych 9 GB z pamięci ROM. Jeśli chodzi o miejsce na dane, tutaj możemy liczyć na 256 GB pamięci wbudowanej.

W przypadku modelu ZERO 30 5G nie powinno być problemów z szybkim rozładowywaniem się smartfona, ponieważ bateria ma pojemność 5000 mAh. Jej ładowanie odbywa się z mocą do 68 W. Po wyjęciu urządzenia z pudełka przywita nas system XOS 13 bazujący na Androidzie 13. Smartfon ma trafić na rynek w trzech wersjach kolorystycznych: Rome Green, Golden Hour oraz Fantasy Purple.

I chociaż o specyfikacji modelu ZERO 30 5G wiemy już praktycznie wszystko, wciąż nie mamy informacji na temat daty premiery w naszym kraju i ceny, choć te szczegóły mamy poznać już wkrótce. Czekamy zatem na ogłoszenie.
 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Nadchodzi Infinix ZERO 30 5G. Wszystko co wiemy o nowym smartfonie

 0