Nadchodzi Wielki Finał ZOTAC CUP MASTERS CS:GO 2018 w Hongkongu

Nadchodzi Wielki Finał ZOTAC CUP MASTERS CS:GO 2018 w Hongkongu

Zbliżają się Wielkie Finały organizowanego przez firmę ZOTAC turnieju w grze CS:GO. Odbędzie się on w Hongkongu już niebawem, bo w sierpniu.

ZOTAC potwierdził uczestnictwo ośmiu najlepszych na świecie ekip w turnieju ZOTAC CUP MASTERS 2018 w grze Counter-Strike: Global Offensive. Finały potrwają od 24 do 26 sierpnia podczas Festiwalu e-Sportu i Muzyki w Hongkongu organizowanego przez tamtejszy Zarząd Turystyki. Wraz z końcem serii turniejów kwalifikacyjnych, które rozpoczęły się już w marcu, w azjatyckich, w europejskich i amerykańskich kwalifikacjach regionalnych, trzy drużyny, odpowiednio, po jednej z każdego regionu – MVP PK, Team Kinguin oraz Ghost Gaming – zapewniły sobie miejsce w Wielkim Finale. Spotkają się one tam z zaproszonym przez organizatorów zespołem z Chin, VG.FlashGaming, jak również trzema drużynami z całego świata. Warto wspomnieć, że uczestnicy zawalczą o lwią część, największej, jak dotychczas, puli nagród w historii turniejów ZOTAC CUP MASTERS - 300 000 USD.

ZOTAC CUP MASTERS CS:GO 2018 w Hongkongu potrwa w dniach 24-26 sierpnia. Na turniej zostały zaproszone ekipy ze światowego topu.

Nadchodzi Wielki Finał ZOTAC CUP MASTERS CS:GO 2018 w Hongkongu

Podczas turnieju ZOTAC zaoferuje również niekończącą się zabawę w Strefie Wrażeń, w której zobaczymy mnóstwo nowych produktów, gamingowych komputerów, a także doświadczymy wirtualnej rzeczywistości. Odwiedzający będą mogli zobaczyć nie tylko doniosłe wydarzenia Wielkiego Finału, ale też podziwiać na żywo, zorganizowane na specjalnej scenie, turnieje VR. Ponadto przymierzymy, czy wypróbujemy najnowszy komputer-plecak VR oraz przetestujemy swoje umiejętności korzystając z gamingowej stacji w rozgrywce trzech na trzech lub sprawdzić aktualną tabelę wyników prowadzonych rozgrywek na stoisku ZOTAC w Centrum Kongresowo-Wystawienniczym. Więcej szczegółów odnośnie chociażby cen biletów na imprezę zostanie podanych wkrótce. Polecamy zaglądać na stronę organizatora eventu. 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Nadchodzi Wielki Finał ZOTAC CUP MASTERS CS:GO 2018 w Hongkongu

 0