Najbardziej pożądane gry z ogromnymi rabatami na GOG

Najbardziej pożądane gry z ogromnymi rabatami na GOG

Dokładnie dzisiaj wystartowała interesująca promocja obejmująca około 150 gier, które zdobyły uznanie większości użytkowników popularnej platformy.

Posiadanie listy życzeń na GOG może nie tylko pomóc naszym bliskim w zakupie trafnego prezentu, ale także opłacać się pod względem zdobycia ewentualnych profitów. Obecnie każda osoba, która doda do takowej listy swoje ulubione gry oraz uczyni ją publiczną, ma szansę zdobycia któregoś tytułu całkowicie bezpłatnie. Na ten moment nie wiemy, kiedy dokładnie losowanie się odbędzie, ale zdecydowanie warto wziąć udział. A co dominuje na listach życzeń większości użytkowników GOG? Oczywiście Wiedźmin 3: Dziki Gon wraz z dodatkami. Zaraz za nim Planescape: Torment (edycja rozszerzona tego legendarnego RPG jest teraz dostępna z 67% rabatem). A na miejscu trzecim definiujące gatunek RPG Baldur’s Gate II w edycji rozszerzonej tańszej o 75%. 

Na liście życzeń większości użytkowników GOG nie mogło zabraknąć najbardziej utytułowanej polskiej gry Wiedźmin 3: Dziki Gon

Na kolejnych lokatach uplasowały się m.in. Divinity: Original Sin 2 (-15%), Arcanum: Of Steamworks and Magick Obscura (-35%), Darkest Dungeon (-60%), Vampire: The Masquerade - Bloodlines (-75%), SUPERHOT (-50%), Deus Ex (-85%). Te wszystkie produkty zakupicie za okazyjne stawki. Sama promocja potrwa do północy 23 kwietnia. Z pewnością każdy marzy o zgarnięciu kopii trzeciego Wieśka jednakże pamiętajmy, iż na stronie odszukamy wiele starszych, kultowych wręcz produkcji (ich ilość notorycznie wzrasta). GOG został założony przez CD Projekt w 2008 roku jako konkurencja dla wielu witryn z cyfrową dystrybucją i co ciekawe dopiero niedawno wszedł oficjalnie na rodzimy rynek. Więcej informacji odnośnie aktualnych okazji znajdziemy na oficjalnej stronie. 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Najbardziej pożądane gry z ogromnymi rabatami na GOG

 0