Najnowsza aktualizacja do Xbox One dostępna w programie Insider

Najnowsza aktualizacja do Xbox One dostępna w programie Insider

Microsoft po wielu tygodniach wyczekiwania wreszcie udostępnił kolejną poprawkę dedykowaną Xbox One, która teraz jest dostępna wyłącznie dla posiadaczy programu Insider. 

Osoby wchodzące w skład programu testowego Xbox One Preview Alpha otrzymały już dostęp do najnowszego buildu, który dla wszystkich posiadaczy konsoli zostanie udostępniony dopiero w połowie przyszłego miesiąca. Wśród nowości, jakie Microsoft zdecydował się wprowadzić do systemu Xboxa na szczególnie wyróżnienie zasługuje funkcja grupowania biblioteki z grami. W skrócie umieszczamy sporą ilość zebranych kolekcji gier oraz aplikacji do jednego wora. Wspomniane Grupy możemy nazywać i segregować w dowolnej kolejności bez odgórnie narzuconych reguł. Co ciekawe całość jest łączona z naszym kontem Xbox Live, a to oznacza, że w przypadku zalogowania się na innej kopii konsoli wszelki ustalony przez nas porządek zostanie zachowany.

Nowa aktualizacja umożliwia m.in. łatwiejsze segregowanie posiadanych przez nas gier oraz aplikacji

Inną przydatną zmianą jest także zmodyfikowana wyszukiwarka. Aktualnie wystarczy jedynie wdusić Y i bez względu na to, co robimy na dashboardzie bez najmniejszego kłopotu przywołamy rzeczony element. Ponadto od teraz zapiszemy nawet do kilku haseł WiFi. Umożliwia to zarazem łatwiejsze przełączanie pomiędzy zapisanymi połączeniami bezprzewodowej sieci. Na koniec warto zaznaczyć, że opcja lektora otrzymała parę dodatkowych języków: polski, hiszpański, portugalski, szwedzki oraz holenderski. Oczywiście update usprawnia wiele pomniejszych rzeczy, a także przyspiesza działanie samego urządzenia. Ogółem dobrze, że amerykańska korporacja stara się dbać zarówno o użytkowników, jak i Xboxa One poprzez dostarczanie regularnych łatek.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Najnowsza aktualizacja do Xbox One dostępna w programie Insider

 0