Najnowszy Assassin's Creed z podytułem Origins? – wkrótce szczegóły

Najnowszy Assassin's Creed z podytułem Origins? – wkrótce szczegóły

Jak wiemy, Ubisoft postanowił zrobić roczną przerwę w tworzeniu serii Assassin’s Creed. Tymczasem pierwsze informacje wskazują na to, że powrót serii zapewni tytuł Assassin’s Creed: Origins.

Kilka godzin temu użytkownik RedditaSirusavath ujawnił, że udało mu się zobaczyć przedsprzedażową kartę najnowszego Assassin’s Creeda. Firma, w której pracuje ów mężczyzna, zajmuje się przygotowywaniem tego typu kart dla sieci sklepów. Jakiś czasu temu pojawiły się zamówienia dla Far Cry 5 oraz Assassin’s Creed. Pracownik dodaje, że gra, która wcześniej nosiła podtytuł Empire, w zamówieniu widniała pod zupełnie inną nazwą — Origins. Akcja najprawdopodobniej rozgrywać będzie się w Egipcie. Sirusavath dostarczył również opis karty – widnieje na niej asasyn przypominający tego, który jakiś czas temu został opublikowany przez pracownika Ubisoft. Wtedy grafika została potraktowana jako zwykły żart. Omawiany screenshot znajdziecie poniżej.

Najprawdopodobniej wkrótce dostaniemy konkretne informacje na temat nowej produkcji UbisoftuAssassin’s Creed Origins

Użytkownik forum Reddit dodaje, że widział ją jedynie przez moment. Wie tylko tyle, że zamówienie na nią złożył amerykański sprzedawca, gra była opatrzona tytułem Assassin’s Creed Origins, a grafika przypominała Egipt, na co wskazywało umieszczenie małej piramidy w tle. W centrum znajdował się asasyn idący w stronę miasta niosący tarczę i łuk oraz jastrzębia na ramieniu. Istnieje bardzo duża szansa, że gra zostanie ogłoszona na dniach – pracownik donosi, że owe karty mają trafić do sklepów z końcem miesiąca. Nie jest to też dla niego nowa sytuacja i wspomina o tym, że kilkakrotnie – w ramach swojej pracy – dowiadywał się o istnieniu nowych produkcji w ten sposób. Dodatkowo wiemy, że tytuł ten wyjdzie również w wersji „Gold Edition”, jednak póki, co nie znamy ani ceny, ani zawartości żadnej z wydań. Na oficjalne informacje pozostaje nam jedynie czekać, obserwujcie naszą stronę, aby z tematem nowego Assassin’s Creeda być na bieżąco.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Najnowszy Assassin's Creed z podytułem Origins? – wkrótce szczegóły

 0