Najnowszy dodatek do Far Cry 5 zabierze nas do Wietnamu

Najnowszy dodatek do Far Cry 5 zabierze nas do Wietnamu

Twórcy piątej odsłony Far Cry nie próżnują i właśnie pochwalili się pierwszymi szczegółami odnośnie nadchodzącego DLC. Z pewnością nowa lokalizacja powinna przypaść do gustu większości fanów marki.

Choć od debiutu Far Cry 5 minęło dwa miesiące Ubisoft nie pozwala nam zapomnieć o grze, ponieważ potwierdził publikację pierwszego większego dodatku. Historia skupia się wokół osoby Wendella Reda Redlera, któremu w podstawce pomagaliśmy w odnalezieniu 12 wietnamskich zapalniczek rozsianych po całym Hope County. Tym razem to on pełni rolę bohatera, który musi stawić czoła Viet Congowi i armii wietnamskiej w zniszczonej przez wojnę dżungli. Jego podstawowym celem jest z kolei uratowanie zaginionych w tamtych rejonach kolegów. Zaprezentowany trailer niestety nie ujawnia zbyt wiele detali, lecz zmiana lokalizacji oraz czasu jest doprawdy interesująca, oraz stanowi dobrą odmianę od współczesnych realiów ukazanych w głównym nurcie fabularnym.

Hours of Darkness, które pojawi się już 5 czerwca przeniesie nas do Wietnamu

Warto zaznaczyć, że pojawi się także nowa broń do wykorzystania w trakcie eksploracji świata. Tutaj warto wymienić, chociażby karabiny M60 oraz M16. Co istotne oba z nich mogą być wykorzystywane w podstawowej wersji produkcji. Dodana zostanie także kolejna umiejętność o nazwie Survival Instinct, która premiuje za zabójstwa dokonywane w ukryciu. Wydaje się, że nowa opowieść wystarczy na dość długie godziny spędzone przed ekranem. Do powtórnego jej przejścia mają zachęcić opcje Survivor (ze zwiększonym poziomem trudności) i Action Movie zapewniający graczom lepsze naloty. Oczywiście posiadacze Przepustki sezonowej otrzymają całość bezpłatnie, z kolei osobno za dodatek zapłacimy 11,99 dolarów. Premierę zaplanowano na 5 czerwca.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Najnowszy dodatek do Far Cry 5 zabierze nas do Wietnamu

 0