Najnowszy sterownik Studio dla kart graficznych GeForce już dostępny do pobrania

Najnowszy sterownik Studio dla kart graficznych GeForce już dostępny do pobrania

GeForce Experience przechodzi do historii, a w jego miejsce NVIDIA przygotowała nowy panel sterowania, który jest nie tylko szybszy, ale nie wymaga logowania. Oprogramowanie zawiera także narzędzia dedykowane twórcom.

NVIDIA App integruje Panel sterowania NVIDIA z aplikacjami GeForce Experience oraz RTX Experience, przez co upraszcza proces aktualizowania komputera o najnowsze sterowniki NVIDIA, a także pozwala na szybki dostęp i instalowanie oprogramowania NVIDIA Studio, w tym NVIDIA Broadcast czy NVIDIA Omniverse. Twórcy mogą już pobrać z oprogramowania NVIDIA App lutowy sterownik Studio, aby uzyskać najnowsze aktualizacje zaprojektowane specjalnie w celu optymalizacji programów kreatywnych.

NVIDIA App integruje Panel sterowania NVIDIA z aplikacjami GeForce Experience oraz RTX Experience, przez co upraszcza proces aktualizowania komputera o najnowsze sterowniki NVIDIA, a także pozwala na szybki dostęp i instalowanie oprogramowania NVIDIA Studio.

Najnowszy sterownik Studio dla kart graficznych GeForce już dostępny do pobrania
 

Dostępne jest także nowe narzędzie ulepszania mowy (Enhance Speech) w aplikacji Adobe Premiere Pro. Funkcja akcelerowana przez karty graficzne NVIDIA RTX usuwa niepożądane szumy i poprawia jakość dialogów, dzięki czemu brzmią one jak profesjonalnie nagrane.

Z kolei filmowiec James Matthews wkroczył do studia NVIDIA, aby podzielić się procesem twórczym stojącym za jego filmem krótkometrażowym Dive, który stworzył wykorzystując kartę graficzną GeForce RTX 4070 i akcelerowane przez AI funkcje w jego laptopie ASUS Zenbook Pro z certyfikatem NVIDIA Studio.

NVIDIA zachęca również do przetestowania narzędzia Chat with RTX, które jest dostępne bezpłatnie dla posiadaczy kart graficznych GeForce RTX serii 30 i 40.

Demo technologiczne umożliwia użytkownikom szybkie uzyskiwanie spersonalizowanych informacji z ich własnych plików i treści poprzez połączenie tych danych z wielkim modelem językowym na pecetach wyposażonych w kartę graficzną RTX, w celu uzyskania bezpiecznej i lokalnej generatywnej sztucznej inteligencji.

Więcej informacji dotyczących NVIDIA App oraz warsztatu Jamesa Matthews dostępnych jest pod tym adresem.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Najnowszy sterownik Studio dla kart graficznych GeForce już dostępny do pobrania

 0