NBA 2K21 w wersji na PlayStation 5 i Xbox Series X wprowadza mnóstwo zmian

NBA 2K21 w wersji na PlayStation 5 i Xbox Series X wprowadza mnóstwo zmian

Mniej więcej miesiąc dzieli nas od premiery konsol nowej generacji - PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S. Chociaż wszyscy spodziewamy się dużo większych możliwości oraz lepszej oprawy graficznej, to do tej pory nie otrzymaliśmy zbyt wielu porównań, które pokazywałyby różnice między obecną i nową generacją. Ale to się właśnie zmieniło. Studio 2K Games zaprezentowało 2-minutowy trailer, na którym pokazuje, jak bardzo NBA 2K21 zmieni się na PlayStation 5 i Xbox Series X. Na pierwszy rzut oka widać przede wszystkim poprawę w grafice, która jest bardziej szczegółowa i realistyczna, ale to nie jedyne zmiany. Na nowych konsolach ulepszono również animacje, a także fizykę gry i wszystko to da się dostrzec na załączonym materiale.

NBA 2K21 na konsolach nowej generacji prezentuje się dużo lepiej niż na PlayStation 4 i Xbox One.

Miałem okazję pograć trochę w NBA 2K20 na konsoli Xbox One X. Może nie jestem szczególnie zapalonym graczem, ale wiem, jak prezentuje się gra sportowa studia 2K Games. Jeśli na konsolach nowej generacji wersja na 2021 rok będzie prezentować się tak, jak na załączonym trailerze, to mamy do czynienia ze sporym usprawnieniem. Widać nie tylko lepszą i bardziej szczegółową oprawę graficzną, dzięki której da się dostrzec nawet krople potu na zawodnikach, ale też bardziej realistyczne i płynne animacje ruchów. Do tego twórcy wspominają o całkowicie nowej oprawie, na którą ma się składać między innymi 150 unikalnych AI na trybunach, z których każdy ma reagować niezależnie od pozostałych. Dzięki temu mamy poczuć, że uczestniczymy w prawdziwych meczach.

NBA 2K21 w wersji na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One zadebiutowało już 4 września tego roku. Wersja na konsole nowej generacji - Xbox Series X/S oraz PlayStation 5 - trafi na sklepowe półki odpowiednio 10 i 12 listopada, czyli w dniu premiery urządzeń. Gra od początku budzi spore kontrowersje, bo jako pierwsza wprowadziła wyższą cenę na nowych konsolach. W Polsce to mniej więcej dodatkowe 100 zł, o które pomniejszy się stan naszych kont. Poza tym od kilku już edycji gracze narzekają na system mikropłatności, który jest bardzo agresywny i praktycznie zmusza do kupowania paczek za realne pieniądze.  

Pokaż / Dodaj komentarze do: NBA 2K21 w wersji na PlayStation 5 i Xbox Series X wprowadza mnóstwo zmian

 0