Need for Speed Heat oficjalnie zapowiedziane. Mamy pierwszy zwiastun

Need for Speed Heat oficjalnie zapowiedziane. Mamy pierwszy zwiastun

Jedną ze sporych niespodzianek E3 2019, a raczej EA Play 2019, był brak zapowiedzi nowej odsłony serii wyścigowej Need For Speed, pomimo iż plotki sugerowały, że możemy się takowej doczekać. Jak to jednak mówią, co się odwlecze, to nie uciecze i Electronic Arts właśnie oficjalnie zapowiedziało Need for Speed Heat, czyli najnowszą część tej niezwykle popularnej serii traktującej o wyścigach samochodów. NFS w ostatnich latach mocno podupadło i daleko mu do lat swojej świetności, ale najwyraźniej twórcy chcą to zmienić, nawiązując jednocześnie do dwóch różnych popularnych podserii, czyli Underground z nielegalnymi nocnymi wyścigami oraz Shift, gdzie stawiano na bardziej realistyczne podejście do tematu i ściganie się po torach.

Need for Speed Heat zdaje się nawiązywać do do dwóch różnych popularnych podserii, czyli Underground oraz Shift.

Jak na razie producent nie zdradza zbyt wielu szczegółów na temat gry, ale na oficjalnej stronie Need for Speed Heat widnieje następujący opis: Pracuj za dnia i ryzykuj nocą w Need for Speed™ HEAT, emocjonującej grze wyścigowej, w której prawo przestaje obowiązywać wraz z zachodem słońca. Za dnia w Palm City odbywają się zawody Speedhunter Showdown. To oficjalne wydarzenie, które pozwala zarobić na ulepszenia auta. Nocą możesz brać udział w nielegalnych wyścigach, budować swoją reputację i uzyskać dostęp do kolejnych wydarzeń i lepszych części. Musisz jednak uważać – policja w tym mieście nie gra uczciwie. Możemy być więc pewni, że nie zabranie tu opcji personalizacji naszych aut czy nośnych wyścigów okraszonych pościgami policyjnymi.

Nad Need for Speed Heat pracuje studio Ghost Game, które przygotowało także kilka ostatnich odsłon serii. Wiadomo także, że prezentacja rozgrywki z tego tytułu nastąpi już za 5 dni, w poniedziałek 19 sierpnia w ramach targów Gamescom (Opening Night, które transmitowane będzie na żywo). Gra będzie miała swoją premierę już 8 listopada na komputerach osobistych (PC) oraz konsolach PS4 i Xbox One.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Need for Speed Heat oficjalnie zapowiedziane. Mamy pierwszy zwiastun

 0