Need For Speed: Unbound. EA przeprasza za kłótnię z fanami na Twitterze

Need For Speed: Unbound. EA przeprasza za kłótnię z fanami na Twitterze

Administracja oficjalnego profilu Need for Speed na Twitterze wdała się w "pyskówkę" z fanami. Po fali oburzenia Electronic Arts postanowiło przeprosić urażone osoby.

Osoby prowadzące oficjalne konto Need for Speed na Twitterze wdały się w rozmowę z graczami i nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie "pyskówka", do której doszło w pewnym momencie. Wymian zdań miała miejsce w poniedziałek i zaczęła się od narzekań gracza o pseudonimie Kylo, który napisał, że użytkownicy zamawiający przedpremierowo wersję NFS Unbound Palace Edition zagrają 3 dni przed wszystkimi. Post doczekał się odpowiedzi ze strony profilu Need for Speed i to niezbyt przyjemnej, bowiem napisano, że "czytanie ze zrozumieniem to podstawa". Chodzi o to, że wydawca od dawna informował o możliwości zagarnia przed premierą. Kylo dodał, iż żądanie dodatkowej opłaty za wczesne granie jest "wyzyskiem".

EA przeprosiło za dyskusję, w którą wdało się z fanami Need for Speed.

W odpowiedzi moderator prowadzący profil Need for Speeda nazwał gracza "milkshake brain". Potem dodano jeszcze: "idź się wypłakać albo zapłać pełną cenę, mam to gdzieś". Posty uderzające w fana marki zostały usunięte, aczkolwiek wiadomo, iż w sieci nigdy nic nie ginie i po dyskusji pozostały zrzuty ekranu. Oczywiście firmy takie jak Electronic Arts muszą dbać o dobre imię i takie ataki ze strony administracji prowadzącej profil gry są nie na miejscu. Sprawę z tego zdało sobie EA, które wystosowało oficjalne przeprosiny. "Przyznajemy, że za bardzo pochłonęła nas ekscytacja związana z premierą gry, a niektóre z naszych ostatnich wpisów w mediach społecznościowych przekroczyły pewne granice. Przepraszamy fanów, których zdenerwowaliśmy, mamy z tego nauczkę" – napisano na oficjalnym profilu Need for Speed.

Dobrze, że Elektronicy zreflektowali się i przeprosili. NFS Unbound zadebiutuje na komputerach i konsolach 2 grudnia 2022 roku. Gra była początkowo krytykowana za kreskówkowy styl oprawy graficznej, jednak deweloperzy zdradzili, że będzie można go wyłączyć. Najnowszą odsłonę serii oparto na ulicznych wyścigach okraszonych ucieczkami przed policją. Dużą rolę odegra modyfikowanie pojazdów w garażu, a także branie udziału w cotygodniowych kwalifikacjach, których ukończenie skutkuje dostaniem się do The Grand, czyli wielkiego finału turnieju.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Need For Speed: Unbound. EA przeprasza za kłótnię z fanami na Twitterze

 0