Netflix pokazał animowane wersje Tomb Raidera, Devil May Cry i Sonica. Zobaczcie zwiastuny

Netflix pokazał animowane wersje Tomb Raidera, Devil May Cry i Sonica. Zobaczcie zwiastuny

Netflix zorganizował wirtualne wydarzenie o nazwie DROP 01, aby pochwalić się swoimi nadchodzącymi animowanymi projektami. Prezentacja przyniosła kilka naprawdę ciekawych ogłoszeń dla fanów animacji, zwłaszcza tych, którzy lubią adaptacje gier wideo. A całość zaczęła się d globalnej transmisji na żywo pierwszych trzech odcinków Castlevania: Nocturne przed oficjalną premierą, która odbędzie się wkrótce.

Nie brakowało też jednak innych głównych tytułów. Wiedzieliśmy, że powstaje anime Devil May Cry, będące adaptacją popularnej serii gier, ale w końcu otrzymaliśmy zwiastun. Nie ma jeszcze daty premiery poza informacją „wkrótce”, ale serial jest produkowany przez Capcom i animowany przez Studio Mir, tych samych ludzi, którzy stoją za Legendą Korry, Kipo i Dziwozwierzem, Wiedźminem: Zmorą Wilka i My Adventures With Superman, więc powinno być dobrze.

Netflix zorganizował wirtualne wydarzenie o nazwie DROP 01, aby pochwalić się swoimi nadchodzącymi animowanymi projektami.

Sonic Prime powraca z trzecim sezonem, więc również otrzymaliśmy zwiastun. Nowe odcinki skupiają się na konsekwencjach rozdziału drugiego, w którym szybki jeż mierzy się z Nine Tailsem o los całej Strefy Green Hill. Netflix tworzy teraz gry, więc przy okazji pokazał zwiastun powiązanego tytułu mobilnego Sonic Prime Dash.

Minęły prawie trzy lata od ogłoszenia serialu animowanego Tomb Raider, więc zastanawialiśmy się, czy serial rzeczywiście ujrzy światło dzienne. Okazuje się, że tak, czego dowodem jest trailer Tomb Raider: The Legend of Lara Croft. Jest to wspólne dzieło Crystal Dynamics i Legendary Television. Za rysowanie odpowiada Powerhouse Animation, studio stojące za Castlevanią i Masters of the Universe. Nie ma jeszcze daty premiery tego tytułu, ale wygląda nieźle.

Captain Laserhawk: A Blood Dragon Remix nie jest do końca adaptacją gry wideo, ale inspiruje się światem stworzonym w Far Cry 3: Blood Dragon. Dlatego też Ubisoft bierze w tym udział, podobnie jak cudowne dziecko animacji Netflix, Adi Shankar. Jest to serial cyberpunkowy z niezwykłym dodatkiem maskotki Ubisoftu – Raymana. Premiera serialu już wkrótce, 19 października.

Nie będziemy musieli też długo czekać, zanim Scott Pilgrim Takes Off zagości na naszych ekranach, ponieważ premiera odbędzie się 17 listopada. W ośmioodcinkowym serialu powracają wszyscy członkowie obsady filmu, w tym Michael Cera, Brie Larson, Mary Elizabeth Winstead, Chris Evans i Aubrey Plaza.

Netflix nie koncentrował się tylko na adaptacjach gier i pokazał także zwiastuny kinowego anime Blue Eye Samurai, nowego sezonu Masters of the Universe: Revolution oraz serialu PLUTO opartego na Astro Boyu. 

 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Netflix pokazał animowane wersje Tomb Raidera, Devil May Cry i Sonica. Zobaczcie zwiastuny

 0