Netflix przypadkiem ujawnił dokładną datę premiery Wiedźmina

Netflix przypadkiem ujawnił dokładną datę premiery Wiedźmina

Co prawda, mieliśmy już okazję zapoznać się z pierwszym zwiastunem serialowej adaptacji Wiedźmina od Netflixa, ale platforma streamingowa nie ujawniła jeszcze, kiedy The Witcher będzie miał swoją premierę. Od dłuższego czasu spekulowało się, że będzie to sama końcówka roku, a konkretniej druga połowa grudnia i holenderski oddział firmy nieco się zagalopował w jednym z popularnych serwisów społecznościowych i przypadkiem zdradził, kiedy zobaczymy Henry’ego Cavilla w roli Geralta. Ostatnie przecieki sugerowały, że serial zadebiutuje 20 grudnia, ale okazuje się, że będziemy mogli się z nim zapoznać kilka dni wcześniej. Wygląda więc na to, że w tym roku w wielu domach przygotowanie do Wigilii może zostać nieco zakłócone.  

Holenderski oddział Netflixa ujawnia, że serial Wiedźmin zadebiutuje 17 grudnia (wtorek) 2019 roku.

 

Opublikowany przez holenderski oddział Netflixa post na Twitterze został już skasowany, ale jak wiadomo w internecie nic nigdy nie ginie. Wiadomość zawierała wyliczenie produkcji, które jeszcze w tym roku trafią na platformę, wraz z liczbą nocy, jakie przyjdzie nam na nie czekać. W przypadku Wiedźmina ta wynosiła 97, więc prosty rachunek ujawnia nam datę premiery 17 grudnia (wtorek) 2019 roku. Jest to pierwszy raz, kiedy datę podaje ktoś bezpośrednio związany z Netflixem, a nie anonimowe źródło. Jak dotąd nawet showrunnerka Lauren S. Hissrich, która wielokrotnie zasłynęła z otwartego podejścia do fanów, nie zdradziła daty premiery serialu.   

Kiedy więc fani z niecierpliwością odliczają ostatnie dni do debiutu serialu, Hissrich i reszta scenarzystów pracują już nad drugim sezonem The Witcher. Producenci nie ukrywają, że chcą dostarczyć nam produkcję dark fantasy, która będzie wierna twórczości Andrzeja Sapkowskiego. Pierwszy sezon opierać ma się bowiem w dużej mierze na książkach od Ostatnie Życzenie do Krew Elfów. Spodziewać można się więc, że sezon drugi kontynuować będzie fabułę z Czasu pogardy. Jeśli zaś serial okaże się sukcesem, oczekiwać możemy realizacji całej sagi.  

Pokaż / Dodaj komentarze do: Netflix przypadkiem ujawnił dokładną datę premiery Wiedźmina

 0