New World od Amazonu ponownie zalicza opóźnienie. Gra zadebiutuje pod koniec wakacji

New World od Amazonu ponownie zalicza opóźnienie. Gra zadebiutuje pod koniec wakacji

Z zaciekawieniem wyczekujecie premiery New World od Amazonu? W takim razie musicie uzbroić się w duże pokłady cierpliwości, gdyż gra po raz kolejny została opóźniona. Według najnowszych planów, firma zamierza wypuścić swoją nadchodzącą grę MMO, która miała się ukazać wiosną tego roku (po wcześniejszym opóźnieniu), 31 sierpnia 2021 roku. Od czasu przesunięcia premiery w lipcu ubiegłego roku, dyrektor gry Scot Lane powiedział, że Amazon Game Studios „zidentyfikowało kilka bardzo ciekawych funkcji”, których nie daliby rady wdrożyć w terminie premiery, który deweloper ogłosił w zeszłym roku. Zespół jest przekonany, że te funkcje są bardzo istotne, więc potrzeba więcej czasu, aby upewnić się, że są gotowe na premierę. W międzyczasie, deweloper planuje kontynuować testy alfa, a otwarta beta rozpocznie się 20 lipca.

wyczekujecie premiery New World od Amazonu? Premiera została ponownie przesunięta, tym razem na 31 sierpnia. 

Nie da się ukryć, że New World przechodzi bardzo wyboistę drogę do premiery. Kiedy Amazon po raz pierwszy zapowiadał ten tytuł, miał on się ukazać w maju 2020 roku. Niestety pandemia koronawirusa sprawiła, że data ta została przesunięta na lato zeszłego roku, by następnie zespół Amazon Game Studios ogłosił, że potrzebuje jeszcze roku, by dodać więcej zawartości (w tym do endgame’u, który jest bardzo istotny w grach typu usługa). Niestety nie wpływa to dobrze na zainteresowanie tym tytułem, które zdaje się spadać z każdym kolejnym opóźnieniem. Dostęp do zamkniętej bety gracze mogą otrzymać zamawiając grę w przedsprzedaży, a twórcy ujawnili nieco zawartości, która będzie dostępna na starcie. Otrzymamy m.in. dostęp do nowo dodanej strefy endgame (Ebonscale Reach), bitwy PvV gdzie naprzeciw siebie staje po 20 graczy czy ekspedycje dla pięcioosobowych zespołów. 

Trzeba powiedzieć wprost, że na Amazon Game Studios ciąży obecnie duża presja, aby zespół dostarczył grę, która odniesie zarówno komercyjny sukces, jak i spodoba się recenzentom. Warto bowiem przypomnieć, że poprzednie opóźnienie New World nastąpiło zaraz po tym, jak Amazon zdecydował się na drastyczny krok i wycofał z rynku niedługo po premierze Crucible, czyli bazujący na herosach shooter, który miał rywalizować z Overwatch czy Valorant, ale nie sprostał temu zadaniu. Trzy miesiące później ogłosiła, że ​​wstrzymuje rozwój gry. Pomimo tych niepowodzeń, nowy dyrektor generalny Amazona, Andy Jassy, powiedział niedawno pracownikom, że jest zaangażowany w tworzenie gier przez studio.„Niektóre firmy zaczynają działać w pierwszym roku, a inne zajmują wiele lat” - powiedział. „Chociaż w Amazon Game Studios nie odnieśliśmy sukcesów, wierzę, że tak się stanie, jeśli nie będziemy się poddawać”.

Pokaż / Dodaj komentarze do: New World od Amazonu ponownie zalicza opóźnienie. Gra zadebiutuje pod koniec wakacji

 0