Nextbase iQ to inteligentna kamera samochodowa. Teraz dostępna w Polsce

Nextbase iQ to inteligentna kamera samochodowa. Teraz dostępna w Polsce

Nextbase, wprowadza na rynek polski Nextbase iQ. To inteligentna, napędzana sztuczną inteligencją i posiadająca łączność 4G IoT kamera samochodowa.

Modele serii iQ występują w trzech wersjach w zależności od rozdzielczości rejestrowanego obrazu: 1080p, 1440p i 4K. Wszystkie posiadają również wbudowaną kamerę kabinową. Jej zadaniem jest rejestrowanie obrazu wewnątrz pojazdu. Gamę uzupełnia opcjonalne akcesorium w postaci kamery widoku wstecznego (1440p), która rejestruje obraz za pojazdem.

Modele serii iQ występują w trzech wersjach w zależności od rozdzielczości rejestrowanego obrazu: 1080p, 1440p i 4K.

Sprzęt oferuje takie funkcje jak GPS, ulepszona widoczność nocna w podczerwieni, czy obsługiwane przez Picovoice sterowanie głosowe. Nextbase iQ to produkt, który będzie stale ewoluował wraz z nowymi wersjami oprogramowania; niezależnie od daty zakupu, będzie zyskiwał dodatkowe funkcje.

W zestawie z Nextbase iQ użytkownik otrzymuje zestaw okablowania do złącza OBD. Ten sposób podłączenia do zasilania umożliwia korzystanie z poszczególnych funkcji, jak SmartSense Parking, a także zasilanie urządzenia w ruchu bez rozładowywania akumulatora samochodu.

Możliwe jest również podłączenie kamery Nextbase iQ poprzez skrzynkę bezpieczników, przy pomocy dodanego przez producenta zestawu odpowiednich przewodów. We wszystkich modelach zainstalowana jest fabrycznie karta SD Nextbase 64 GB. Dla użytkowników, którzy potrzebują większej pojemności, dostępne w sprzedaży są karty SD klasy przemysłowej o pojemności do 256 GB.

Modele Nextbase serii iQ dostępne są od dzisiaj w Polsce za sprawą autoryzowanego dystrybutora marki w naszym kraju – UPUN Sp. z o.o., w następujących, sugerowanych cenach katalogowych:

  • Nextbase iQ 1K – (kamera przednia i kabinowa 1080p) – 1 999 zł
  • Nextbase iQ 2K – (kamera przednia i kabinowa 1440p) – 2 399 zł
  • Nextbase iQ 4K – (kamera przednia 4K i kabinowa 1440p) – 2 499 zł
  • Kamera widoku wstecznego Nextbase iQ Rear Camera – (1440p) – 799 zł
Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Nextbase iQ to inteligentna kamera samochodowa. Teraz dostępna w Polsce

 0