Nie tylko Sony. Microsoft także zwraca pieniądze za zakup Cyberpunka 2077

Nie tylko Sony. Microsoft także zwraca pieniądze za zakup Cyberpunka 2077

Problemami Cyberpunka 2077 żyje obecnie niemal cały growy świat, z kolei najbardziej niezadowoloną grupą są posiadacze konsol poprzedniej generacji, na której gra CD Projekt RED prezentuje się fatalnie, choć błędy są widoczne także w wydaniu komputerowym. Nic więc dziwnego, że gracze otrzymując techniczną fuszerkę na PlayStation 4 oraz Xbox One próbują dokonać zwrotu zakupionego produktu. Wprawdzie początkowo Sony pochodziło do tego tematu niechętnie, odmawiając zwrotu pieniędzy, tak nagle zmieniło zdanie umożliwiając konsumentom refund, jednocześnie usuwając Cyberpunka 2077 z PlayStation Store. Microsoft podążył drogą konkurenta i w opublikowanym komunikacie potwierdził, że użytkownicy grający na Xboxach także mogą domagać się pełnego zwrotu środków i takowy dostaną do odwołania.

Microsoft postanowił uznawać wnioski o zwrot pieniędzy za Cyberpunka 2077 w wersji na konsole Xbox.

Microsoft poinformował przy okazji, że dotychczas zwrócono pieniądze zdecydowanej większości klientów, którzy o to prosili. Jeżeli komuś nie odpowiada jakość prezentowana przez Cyberpunka 2077 na konsoli Xbox może wnosić o refund pod tym linkiem. W chwili pisania tej wiadomości przedsiębiorstwo z Redmond nie zdecydowało o zdjęciu gry Redów ze swojego sklepu i nadal kupimy go za 269,99 złotych, aczkolwiek patrząc na to co prezentuje należy się dobrze nad tym zastanowić. Co ciekawe nie brak osób rozczarowanych faktem, że po przejściu procesu zwrotu... stracili dostęp do produkcji. O wszystkim poinformował Tom Warren z redakcji The Verge i o dziwo nie był to pojedyncza skarga, a tych ma być ponoć dużo, dużo więcej. Podczas gdy YouTube zalewają kolejne kompilacje z bugami CP 2077, deweloperzy opublikowali w edycji na konsole patch 1.05.

Aktualizacja poprawia szereg błędów m.in. to, że Jackie nie znika już w trakcie misji "Bilet wstępu" i "Skok na głęboką wodę", usunięto też błąd, wskutek którego nie można było wylądować helikopterem w zleceniu "Operacja Firestorm", naprawiono błąd, wskutek którego Takemura nie dzwonił do V w zadaniu "Przerwane milczenie", zaś w "Numer jeden!" ten sam dialog nie może już zostać wywołany wielokrotnie. Dodatkowo poprawiono czas reakcji NPC podczas walk, usprawniono liczbę strzałów niezbędnych do zabicia cywili z dystansu, a także poprawiono aspekty graficznie np. związane z nachodzącymi na siebie elementami interfejsu. Pełna lista poprawek dostępna jest tutaj.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Nie tylko Sony. Microsoft także zwraca pieniądze za zakup Cyberpunka 2077

 0