Ninja z kolejnym rekordem na Twitchu

Ninja z kolejnym rekordem na Twitchu

Podczas marcowego live na Twitchu Drake'owi oraz Ninja grających w Fortnite udało się pobić rekord w ilości widzów przyciągając przed ekrany blisko 600 tysięcy ludzi. Jednak zdołał on już zostać wyśrubowany.

Jak donosi ESPN, Ninja (znany także jako Tyler Blevins) wystąpił w gronie innych najlepszych graczy Fortnite podczas otwarcia Esports Arena w Los Angeles (ogromnego, wielopoziomowego budynku). Transmisję z tego wydarzenia prowadzoną na popularnej platformie Twitch.tv w kluczowym momencie oglądało dokładnie 667 tysięcy ludzi, przebijając tym samym poprzedni rekord tego streamera. Według danych ESPN, Blevins w marcu był trzecią najpopularniejszą osobą w social mediach zaraz za takimi sławami jak Cristiano Ronaldo, czy LeBron James, choć sam zainteresowany nie uważa się za jakiegoś celebrytę. Przy okazji dodaje, że jest wiele gier takich jak Fortnite, lecz mało z nich zdołało zdobyć tak sporą popularność w dość krótkim czasie.

Rekord w ilości widzów jednocześnie oglądających transmisję na Twitchu został ponownie pobity i wynosi obecnie 667 tysięcy

Krótko po pierwszej współpracy z Drake'em, Blevins zaczął zarabiać około 500 tysięcy dolarów miesięcznie. Ninja ponownie pojawił się na pierwszych stronach gazet po tym, jak podczas jednej z transmisji na żywo zaśpiewał piosenkę zawierającą rasistowskie słowa. Później m.in. Twtich musiał wyjaśniać całe zajście oraz zasady panujące na stronie. Nie się ukryć, że oprócz wkładu własnej pracy sukces wielu streamerom pozwalają odnieść także tytuły, w które grają. Obecnie gatunek Battle Royale bije wszelkie rekordy popularności zaś Fortnite i Playerunknown's Battlegrounds idealnie wpisują się w ten wynik. Niestety uwagę widzów częściowo przyciąga również wywoływanie kontrowersji, a Ninja jak już wspominaliśmy miał trochę za uszami. 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Ninja z kolejnym rekordem na Twitchu

 0