Nintendo na E3 2017: Super Mario Odyssey, Metroid Prime 4, Pokemon Switch

Nintendo na E3 2017: Super Mario Odyssey, Metroid Prime 4, Pokemon Switch

Jako ostatni z największych producentów konsol na E3 wystąpił koncern Nintendo. W trakcie prezentacji w formie livestreamu firma skupiła się na grach na Switcha.

Flagowy tytuł Super Mario Odyssey, platformówka z elementami sandboksa zadebiutuje 27 października. Zwiastun pokazał różne konwencje rozgrywki i skupił się na różnorodności. Co ciekawe Mario będzie mógł przejąć kontrolę nad umysłami i ciałami innych postaci - w tym dinozaura czy żaby. Z przekazu wynika, że przygotowywany jest Metroid Prime 4, najnowsza odsłona legendarnej (pod-)serii łączącej elementy przygodówki akcji, strzelaniny FPP, gry logicznej oraz platformówki. Niestety poza planszą z logiem gry nie ujrzeliśmy nic innego, ale to bardzo pozytywna wieść, szczególnie, że marka nie była ostatnio w najlepszych rękach, a samo Nintendo nie wydawało się nią już zbytnio zainteresowane.

Nintendo Spotlight trwało 25 minut, ale firma zdołała w tym czasie przekonać, że na Switch jest na co czekać

Oprócz tego warto pamiętać, że nowe części gier z serii Kirby i Yoshi ukażą się w przyszłym roku. W tej pierwszej, będziemy mogli - co ciekawe - zaprzyjaźnić się ze swoimi wrogami, zamiast zjadać ich przejmując ich moce. Z kolei w nowym Yoshim będziemy mogli przestawiać orientację poziomów (w…poziomie). W obydwie pozycje będzie można grać w trybie kooperacyjnym. Z pomniejszych ogłoszeń mamy też potwierdzenie tego, że firma Game Freak pracuje nad grą marki Pokemon, a także Switch otrzyma swoją wersję Rocket League.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Nintendo na E3 2017: Super Mario Odyssey, Metroid Prime 4, Pokemon Switch

 0