No Man`s Sky oficjalnie z trybem wieloosobowym

No Man`s Sky oficjalnie z trybem wieloosobowym

Sean Murray, przedstawiciel Hello Games oficjalnie potwierdził, że ich najnowszy tytuł otrzyma długo wyczekiwany przez fanów tryb sieciowy. 

W marcu pisano o zapowiedzianej dla No Man's Sky aktualizacji NEXT, która miała być największą w historii tejże produkcji. Deweloperzy nie potrafili sprecyzować konkretnego terminu debiutu wspomnianej łatki. Przy okazji spekulowano o ewentualnym pojawieniu się multiplayera. Teraz plotki znalazły swe pokrycie w rzeczywistości, ponieważ oficjalnie potwierdzono dodanie trybu sieciowego do gry. Niestety na ten moment nie wiemy, jak konkretnie będzie wyglądać rozgrywka z pozostałymi użytkownikami (zapewne zostanie, to wyjaśnione w najbliższym czasie). Przy okazji Sean Murray wyjawił, iż zdecydowali się wykorzystać nazwę NEXT, gdyż update stanowi kolejną wielką podróż zarówno dla fanów jak nich samych. Zapowiedziano też zupełnie nową okładkę.

Zbliżająca się aktualizacja NEXT doda do gry tryb wieloosobowy

Warto nadmienić, że swego czasu na No Man's Sky spadła ogromna fala krytyki, która jak przyznało wielu ekspertów pojawiła się z powodu zbyt dużych oczekiwań fanów serii. Dodatkowo wydawca gry miał wymusić na deweloperach przyspieszoną premierę, mimo iż wiedział, że projekt nie jest do końca ukończony. Finalnie to także przyczyniło się do wystawienia dość przeciętnych not przez branżowych krytyków. Mimo wszystko studio dość ciężko pracowało przez minione dwa lata, by poprawić wszelkie elementy oraz dostarczyć nową treść czego efektem są w pełni darmowe aktualizacje: Foundation, Pathfinder, Atlas Rises. Pakiet NEXT także będzie udostępniany bez jakichkolwiek opłat, co raczej pokazuje dobrą wolę ze strony Hello Games.

Pokaż / Dodaj komentarze do: No Man`s Sky oficjalnie z trybem wieloosobowym

 0