Noctua wprowadza na rynek niskoprofilowe Chromax Black NH-L9a dla AMD AM4

Noctua wprowadza na rynek niskoprofilowe Chromax Black NH-L9a dla AMD AM4

W październiku ubiegłego roku Noctua wprowadziła na rynek serię Chromax Black, czyli specjalne wersje swoich najpopularniejszych radiatorów dla procesorów w całkowicie czarnym kolorze. Firma ogłosiła teraz że do serii Chromax Black dołącza nową wersję swojego niskoprofilowego zestawu chłodzenia NH-L9a  przeznaczonego dla platform AMD AM4. Nowy Chromax Black NH-L9a to zmieniona wersja obecjego na rynku chłodzenia  CPU NH-L9a dla gniazd AM4, które teraz ma całkowicie czarny wygląd z czarnym radiatorem i wentylatorem PWM NF-A9x14. NH-L9a okazało się popularne wśród entuzjastów komputerów PC instalujących procesory AMD Ryzen w małych obudowach typu HTPC. Noctua twierdzi, że niezależnie od nowego wyglądu, Chromax Black NH-L9a będzie oferował taką samą wydajność rozpraszania ciepła jak oryginalna wersja, a także oferuje 100% kompatybilności z pamięciami RAM i doskonałe wsparcie dla urządzeń PCIe, a jednocześnie nadaje zestawowi elegancki wygląd.

Chromax Black wprowadza wreszcie ciekawy wygląd do świetnych jakościowo, ale brzydkich (w standardzie) zestawów chłodzenia Noctua. Teraz do rodziny Chromax Black dołącza NH-L9a dla AMD AM4.

"Platforma AMD Ryzen staje się coraz bardziej popularna na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy, nie tylko w przypadku wysokiej klasy zestawów komputerowych, ale także w przypadku kompaktowych HTPC i systemów Small Form Factor" - mówi Roland Mossig (CEO Noctua). "Już w październiku wprowadziliśmy czarny niskoprofilowy radiator  NH-L9i dla Intela, ale teraz chcemy również dać użytkownikom AMD nową opcję z czarną wersją NH-L9a-AM4!" Noctua Chromax Black NH-L9a oferuje teraz lepszą estetykę, bo nie oszukujmy się - zwykłe srebrne radiatory i brzydkie brązowe wentylatory, dalekie są od atrakcyjnego wyglądu. Noctua to pierwsza liga jakościowa, a teraz również zyskali wizualnie. 

Dzięki smukłemu radiatorowi 23 mm i niskoprofilowemu wentylatorowi 14 mm , cały zestaw ma zaledwie 37 mm wysokości, co zapewnia maksymalną kompatybilność w małych obudowach, które oferują minimalne ilości miejsca na chłodzenie procesora. Kompaktowy rozmiar oznacza, że ​​zestaw jest zgodny z określonymi strefami gniazd AMD, które mają zapewniać kompatybilność z modułami pamięci. Podobnie jak oryginalna Noctua NH-L9a, nowa wersja Chromax Black wykorzystuje niskoprofilowy system montażowy SecuFirm2 do szybkiego i łatwego procesu instalacji i jest dostarczany z dobrej jakości pastą termoprzewodzącą NT-H1 firmy Noctua. Chromax Black NH-L9a trafia już do sklepów wraz z 6-letnią gwarancją producenta.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Noctua wprowadza na rynek niskoprofilowe Chromax Black NH-L9a dla AMD AM4

 0