Nokia najczęściej wspominaną marką podczas targów MWC

Nokia najczęściej wspominaną marką podczas targów MWC

HDM Global, firma która stoi za zakończonym powodzeniem przywróceniem marki Nokia do życia, może zaliczyć swój udział w targach Mobile World Congress (MWC) do niezwykle udanych.

Fińska firma zdołała zdobyć podczas 4 dni targów MWC jeszcze więcej nagród niż w roku ubiegłym i przyciągnęła ogromną uwagę osób odwiedzających targi. Nawet biorąc pod uwagę, że Nokia miała w tym roku niesamowicie silną konkurencję, choćby ze strony Samsunga, który dokonał prezentacji swoich flagowców Galaxy S9 i Galaxy S9+ tego samego dnia kiedy HMD Global dokonało szybkiej zapowiedzi swojej linii smartfonów na Androidzie oraz hitu jakim może być wskrzeszona Nokia 8110 4G, to i tak mówimy tu o ogromnym sukcesie. Zgodnie z badaniem przeprowadzonym przez Brandwatch, które wykonano we współpracy z Twitterem, Nokia była najczęściej wspominaną marką spośród wszystkich firm obecnych na MWC.

Niezaprzeczalnie gwiazdą MWC 2018 była "bananowa" Nokia 8110 4G

Zgodnie z wynikami opublikowanymi przez Brandwatch, Nokia prześcignęła w popularności podczas Mobile World Congress wszystkie największe firmy i zajęła najwyższą pozycję. Na drugim miejscu znalazł się Samsung, trzecia pozycję zajmuje Huawei, czwarte miejsce przypadło Google, a zestawienie zamyka Apple. Co więcej Juho Sarvikas, CPO HMD Global potwierdził, że Nokia zgarnęła aż 21 nagród podczas tegorocznych targów, bije zeszłoroczny rekord, kiedy Finowie otrzymali 17 odznaczeń. HMD ma bardzo silną tegoroczną linię smartfonów, jednakże niezaprzeczalnie gwiazdą MWC 2018 była "bananowa" Nokia 8110 4G, która już wkrótce będzie dostępna w sprzedaży w cenie 80 funtów.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Nokia najczęściej wspominaną marką podczas targów MWC

 0