Nostalgniczna podróż opłaciła się. Fortnite z rekordem graczy

Nostalgniczna podróż opłaciła się. Fortnite z rekordem graczy

Fortnite wraca do łask. Niedawno w grze wystartował nowy, stary sezon, który jest nostalgiczną podróżą po pierwszych sezonach battle royala i jak się okazuje, był to strzał w dziesiątkę. Sieciowa strzelanka w pierwszych godzinach przyciągnęła 3,9 miliona graczy, a w kolejnych pobiła swój rekord zainteresowania.

Fortnite OG to nowy sezon przywracający mapę z pierwszego sezonu, a w planach są także kolejne rzeczy, które powrócą na chwilę do gry. Taki zabieg procentuje, ponieważ w pierwszych godzinach w tytuł zagrało blisko 4 miliona osób, natomiast w kolejnych zdołano ustanowić nowy rekord. „Świetny sposób na rozpoczęcie wszystkiego z wielkim hukiem. Jesteśmy pod wrażeniem reakcji na Fortnite OG. Wczorajszy dzień był najważniejszym dniem w historii Fortnite – do gry przystąpiło ponad 44,7 miliona graczy i rozegrano 102 miliony godzin gry. Dziękuję wszystkim graczom Fortnite, starym i nowym!”.

Fortnite znów na topie. W grę zagrało aż 44,7 mln graczy.

44,7 mln graczy to absolutnie świetny wynik i rekord dla battle royala, który jest znów na topie. Według Fortnite.GG, narzędzia śledzącego Fortnite, strzelanka osiągnęła peak 6 172 463 jednocześnie grających osób. Fortnite powrócił na wyspę, czyli lokację z pierwszego sezonu, aczkolwiek na tym nie koniec dobrych wiadomości dla fanów starego Fortnite.

Teraz dostępne są wózki golfowe czy wózki sklepowe, karabiny szturmowe, strzelby oraz sztucery znane ze starych wersji Fortnite. Za tydzień w grze wyląduje wieżyczka strzelnicza, Taran, Czepiak, deskolotka i dubletówka. Nie zabraknie też Fortecy Kieszonkowej.

16 listopada Epic doda rzeczy z 7. oraz 8. sezonu. 23 listopada zaimplementowana będzie ostatnia nostalgiczna aktualizacja zawierająca przedmioty z 9. sezonu. Sam sezon zakończy się 2 grudnia. Warto wspomnieć, że Epic Games przygotuje również inne atrakcje m.in. nowe skiny do kupienia, o których poinformuje w nadchodzących tygodniach.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Nostalgniczna podróż opłaciła się. Fortnite z rekordem graczy

 0