Nothing Phone 3 nie zadebiutuje w 2024 roku

Nothing Phone 3 nie zadebiutuje w 2024 roku

Smartfon Nothing Phone 2 został zaprezentowany w lipcu 2023 i należało oczekiwać, że jego następca również pojawi się w podobnym okresie. Producent zdecydował jednak o przełożeniu premiery swojego urządzenia.

Nothing Phone 3 nie trafi do sprzedaży w 2024 roku. Tak wynika z wiadomości, którą w mediach społecznościowych przekazał szef Nothing, Carla Pei. Smartfon musi bowiem spełnić oczekiwania konsumentów, a także dostosować się do sztucznej inteligencji, która dla firmy stała się najwyraźniej oczkiem w głowie. Na materiale wideo założyciel i dyrektor generalny Nothing, Carl Pei, omówił plany firmy dotyczące wprowadzenia funkcji sztucznej inteligencji na swoich urządzeniach, a także niejako odniósł się do Phone 3.

Ze słów szefa marki Nothing wynika, że Nothing Phone 3 zadebiutuje w 2025 roku.

Carl Pei podzielił się swoimi przemyśleniami na temat sztucznej inteligencji i jej integracji z technologią konsumencką. Wyobraża on sobie przyszłość, w której smartfony oferują wysoce spersonalizowany, dynamiczny interfejs obsługujący wiele urządzeń, który sprzyja bardziej ludzkiemu połączeniu z technologią, dzięki czemu interakcje wydają się bardziej naturalne i intuicyjne.

Pei powiedział, że przez ostatnie dwa miesiące zespół Nothing pracował nad projektowaniem i prototypowaniem interakcji AI. Podzielił się kilkoma wstępnymi koncepcjami, aby zilustrować ich wizję, oraz planami stopniowego wprowadzania tych innowacji, począwszy od Nothing Phone 3 w przyszłym roku.

Właśnie te ostatnie słowa wskazują, że smartfon zadebiutuje w 2025 roku. Konkretnego terminu jednak nie wskazano. Na pocieszenie pozostaje fanom marki zapowiedź CMF Phone 1.

CMF Phone 1 pocieszeniem dla fanów Nothing

Ma to być smartfon z "kategorii, którą inni pomijają". Wedle przecieków otrzyma on 6,7-calowy wyświetlacz z odświeżaniem 120 Hz, SoC MediaTeka Dimensity 7200 wspomagany przez 6 GB pamięci RAM + 128/256 GB wbudowanej pamięci na dane.

Do dyspozycji otrzymamy 50 Mpix aparat główny + 50 Mpix obiektyw ultraszerokokątny. Całość zasili bateria o pojemności 5000 mAh. Pełna prezentacja smartfona najpewniej w lipcu.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Nothing Phone 3 nie zadebiutuje w 2024 roku

 0