Nowa aktualizacja do Fallout 76 eliminuje 150 błędów i zwiększa wydajność

Nowa aktualizacja do Fallout 76 eliminuje 150 błędów i zwiększa wydajność

Bethesda nie próżnuje i po aferach związanych z Fallout 76 przeszła do solidnego łatania swojej gry. W dniu dzisiejszym o godzinie 15:00 na PC pojawiła się aktualizacja eliminująca aż 150 różnych błędów oraz zwiększająca wydajność. Co ciekawe, opublikowanie łatki następuje cztery dni przed pierwotnie ustalonym terminem. Patch w szczególności skupia się na błędach z misjami i wyzwaniami dostępnymi w Fallout 76. Zawiera także poprawki obejmujące broń oraz kasuje exploity, które zauważyła sama Bethesda. Warto podkreślić, że aktualizacja powstała we współpracy ze społecznością zgłaszającą twórcom wszelkie niedoróbki. Jeśli chodzi o posiadaczy wersji konsolowych, to muszą oni poczekać na swoją kolej do przyszłego tygodnia. Przy okazji zapowiedziano w tym miesiącu wydanie następnego patcha, tym razem wnoszącego świeżą zawartość.

Bethesda opublikowała łatkę eliminującą łącznie 150 błędów w Fallout 76.

Bardzo dobrze, że Bethesda wzięła się wreszcie do pracy. Wydajność to szczególny element, na który narzekali gracze Fallout 76. Niestety począwszy od premiery wydawca zaliczył sporo wpadek związanych nie tylko bezpośrednio z grą. Przypomnijmy, że z krytyką fanów spotkała się kosztująca 200 dolarów edycja kolekcjonerska gry, ponieważ dodawana do niej torba nie była jak zapewniano z brezentu, a nylonu. Teoretycznie nie jest to ogromny skandal, aczkolwiek w takim przypadku cena 799 zł nie jest już adekwatna do jakości wykonanych produktów. Finalnie okazało się, że prezentowana na zdjęciach torba była jedynie prototypem, której koszt wyprodukowania przerósł możliwości firmy. Mówiąc krótko, Bethesda bez wątpienia nie zaliczy ubiegłego roku do udanych, gdyż stała się jedną z najbardziej znienawidzonych korporacji i to przez jeden tytuł.

W efekcie skandalu cena samej gry poszła w dół w zastraszająco szybkim tempie. Do niedawna w ramach świątecznych wyprzedaży mogliśmy ją zdobyć poniżej 100 zł, co jak na w teorii wysokobudżetowy produkt nie jest codziennie spotykaną rzeczą. Fallout 76 nie jest jednak wyjątkiem, ponieważ podobnego zjazdu cenowego doczekał się Battlefield 5, którego w dniu premiery szło nabyć nawet za 149 zł, zaś niecałe dwa miesiące później kwota sięgała nawet 100 złotych. Czy obie gry zasłużyły sobie na taki los? To oczywiście kwestia indywidualnego podejścia, nie wszyscy przecież krytykują tytuł Bethesdy.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Nowa aktualizacja do Fallout 76 eliminuje 150 błędów i zwiększa wydajność

 0