Nowa aktualizacja Windows 10 przywraca błędy w menu Start

Nowa aktualizacja Windows 10 przywraca błędy w menu Start

W tym momencie zaczynamy się poważnie zastanawiać, czy Microsoft nie jest autorem jakiegoś jeszcze nie zrozumiałego dla nas żartu i najzwyczajniej nie wkręca swoich użytkowników. Firma opublikowała 3 października kolejną aktualizację zbiorczą KB4524147 dla swojego najnowszego systemu operacyjnego, co miało rozwiązać problemy z drukowaniem spowodowane poprzednią aktualizacją. Jak zapewne się domyślacie,  wzorem poprzednich poprawek, oczywiście nie zadziałało to zgodnie z planem.

Jak zgłaszają użytkownicy, najnowsza łatka dla Windows 10, przywraca błędy, które miała wyeliminować poprzednia aktualizacja. Ostatnie działania Microsoftu przypominają dość ponury żart.

Aktualizacja KB4524147 miała rozwiązać problemy z drukowaniem spowodowane poprzednią aktualizacją Microsoftu, jednak jak mówią najnowsze informacje, KB4524147 ponownie zepsuło menu Start, a użytkownikom wyświetla się błąd krytyczny, zamiast, przy próbie wywołania menu. W tym momencie Microsoft ośmiesza się coraz bardziej, bo każda kolejna poprawka, przynosi coraz więcej błędów. Dochodzi do absurdalnych sytuacji, gdzie podstawowe elementy systemu wyświetlają nieprzydatne informacje, zamiast poprawnie działać.

 

Użytkownicy narzekali również, że poprzednia aktualizacja zbiorcza  KB4517211 , powodowała problemy z Windows Desktop Search i VMWare Workstation. Unikanie instalacji najnowszej aktualizacji zbiorczej nie rozwiązuje już problemu - teraz użytkownicy systemu Windows 10 muszą się martwić, że Microsoft nie naprawił problemów z poprzednimi kompilacjami systemu Windows 10, a już wypuszcza nowe. Co więcej, najnowsza powodująca problemy poprawka, była wymaganą aktualizacją zabezpieczeń. Niestety Microsoft oświadcza, że nie ma żadnych informacji o problemach z najnowszą aktualizacją i dalej pracuje nad kolejną wersją Windows 10.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Nowa aktualizacja Windows 10 przywraca błędy w menu Start

 0