Nowa gra Hideo Kojimy to Death Stranding 2. Zobaczcie pierwszy zwiastun

Nowa gra Hideo Kojimy to Death Stranding 2. Zobaczcie pierwszy zwiastun

Jak spodziewało się wiele osób, biorąc pod uwagę ostatnie przecieki, nowy projekt Hideo Kojimy to Death Stranding 2. Zwiastun kontynuacji pokazuje Fragile, graną przez Léę Seydoux i Sama, granego przez Normana Reedusa, w świecie wciąż opanowanym przez śmiercionośne BT. Nie ma słowa o dacie premiery, ale z opisu zwiastuna na YouTube dowiadujemy się, że gra zmierza na PlayStation 5 i podobnie jak poprzednik, zapewne będzie czasowym ekskluzywem. 

Kojima pojawił się na scenie podczas The Game Awards, aby przedstawić Death Stranding 2. Obsada kontynuacji hitu z 2019 roku jest tak samo gwiazdorska jak oryginał, bo zobaczymy tu Elle Fanning, Shioli Kutsunę i Troya Bakera, a także Reedusa i Seydoux.

Zwiastun kontynuacji pokazuje Fragile, graną przez Léę Seydoux i Sama, granego przez Normana Reedusa, w świecie wciąż opanowanym przez śmiercionośne BT.

Death Stranding przez wielu nazywane było najbardziej zaawansowanym symulatorem chodzenia w branży, ale gra oferowała znacznie więcej niż typowe tytuły z tego gatunku i zyskała dużą popularność wśród graczy. Do końca 2022 roku w Death Stranding zagrało ponad 10 milionów osób. Główną innowacją w rozgrywce był system online, który pozwalał graczom komunikować się ze sobą, mimo że było to doświadczenie dla jednego gracza. Death Stranding był pierwszym tytułem Kojima Productions, studia, które Kojima założył po rozstaniu ze swoim długoletnim pracodawcą, firmą Konami.

Przed rozdaniem nagród The Game Awards 8 grudnia Kojima napisał na Twitterze kilka wiadomości prosto z gali, a jedna zawierała grafikę, która wydawała się być Fragile z Death Stranding. Tweet zawierał tekst „Jak to możliwe?", a Kojima dodał: „KTO”, „GDZIE”, „JAK” i „DLACZEGO”. Dziwne? Może, ale Kojima od zawsze lubi droczyć się z fanami. 

Materiał wideo, który wydawał się kolejnym projektem Kojimy, wyciekł do sieci na początku listopada w formie bardzo dziwnego materiału. Pokazał postać przypominającą mamę z Death Stranding, przemierzającą przerażające korytarze z mroczną obecnością za jej plecami i zakończył się napisem na ekranie tytułowym „Przedawkowanie”. Zawierał również odbicie wylegującego się mężczyzny bez koszuli, nagrywającego film poza ekranem, ale prawdopodobnie nie ma to związku z żadną mechaniką rozgrywki. Dzisiaj na The Game Awards Kojima powiedział, że jego studio pracuje również nad drugim, zupełnie nowym projektem o eksperymentalnym charakterze, więc niewykluczone, że Overdose to zupełnie inna gra.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Nowa gra Hideo Kojimy to Death Stranding 2. Zobaczcie pierwszy zwiastun

 0