Nowa kamera samochodowa LAMAX C11

Nowa kamera samochodowa LAMAX C11

Każdy kierowca wie, jak napięte mogą być sytuacje na drodze, zwłaszcza w warunkach ekstremalnych. Aby codzienna jazda była bardziej komfortowa i bezpieczna, warto zainwestować w dodatkowe wsparcie. Tą jest kamera rejestrująca zdarzenia na drodze, a przykładowa propozycja to model LAMAX C11.

LAMAX C11 jest kamerą samochodową rejestrującą obraz w rozdzielczości 2,5K w 60 klatkach na sekundę. Urządzenie nagrywa także w 4K przy 30 fps. Kierowca może także zainstalować dodatkowe kamery z oświetleniem podczerwonym IR, by rejestrować widok z tyłu samochodu oraz filtr CPL, który zapewni klarowne nagrania z deski rozdzielczej.

LAMAX C11 jest kamerą samochodową rejestrującą obraz w rozdzielczości 2,5K w 60 klatkach na sekundę. Urządzenie nagrywa także w 4K przy 30 fps.

Nowa kamera samochodowa LAMAX C11

Kamera obsługuje kodek H.265, co zmniejsza rozmiar plików, a dodatkowo można dołożyć kartę pamięci do 256 GB. Pobieranie danych odbywa się za pomocą wbudowanego modułu Wi-Fi 5 GHz. LAMAX C11 ma ponadto złącze USB typu C z funkcją szybkiego ładowania zasilacza, dzięki czemu umożliwia jednoczesne ładowanie smartfona.

Nagrywanie uruchamia się  automatycznie, a jego długość można dostosować do własnych potrzeb. W przypadku zderzenia wbudowany G-Sensor natychmiastowo zatrzymuje nagrywanie, zachowując ważny dowód z wypadku. Ponadto istotne pliki można ręcznie zabezpieczyć przed przypadkowym usunięciem.

Sprzęt wymaga stałego zasilania i wyposażono go w funkcję GPS. LAMAX C11 jest dostępny w sprzedaży w oficjalnym sklepie w cenie 899,90 zł za wersję 4K.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Nowa kamera samochodowa LAMAX C11

 0