Nowa odsłona laptopów z serii IdeaPad od Lenovo

Nowa odsłona laptopów z serii IdeaPad od Lenovo

Nowe laptopy Lenovo z serii IdeaPad są już w sprzedaży. Wśród dostępnych modeli znajdziemy IdeaPad 320, 520 i 720 oraz ich odchudzone wersje, czyli IdeaPad 320s, 520s i 720s.

Urządzenia te charakteryzują się klasycznym, eleganckim designem połączonym z wydajnymi komponentami i wysoką mobilnością. Wytrzymałe baterie, wydajne procesory Intela, wsparcie graficzne od Nvidii oraz AMD, a także opcjonalny czytnik linii papilarnych wraz z minimalistycznym wzornictwem sprawiają, że sprzęt ten odnajdzie się zarówno w domowym zaciszu, jak i w środowisku biznesowym. Laptopy IdeaPad posiadają szereg funkcji przekształcających je w domowe centrum rozrywki. Pierwsza z nich to głośniki Harman z systemem Dolby Audio w modelach 520, 520s i 720, a także zestaw głośników JBL w modelu 720s. Druga to wyświetlacze o rozdzielczości do UHD z powłoką anti-glare, dzięki czemu korzystanie z laptopa będzie wygodne nie tylko w domu, ale także w podróży czy chociażby na ławce w parku.

Dobrze wykonana matryca wraz z perfekcyjnym brzmieniem głośników sprawiają, że jest to sprzęt wart uwagi

Dobrze wykonana matryca wraz z perfekcyjnym brzmieniem głośników sprawiają, że jest to sprzęt wart uwagi – jednak to nie wszystko. Laptopy wyposażone są w najnowsze procesory Intela – w tym Core i7 ósmej generacji, do 16 GB pamięci RAM, pojemne dyski HDD (do 1 TB) lub superszybkie dyski SSD (do 512 GB), a także karty graficzne Nvidia do modelu GeForce MX150. Dla fanów AMD IdeaPady 320 i 720 mogą zostać wyposażone w dwugigabajtowego Radeona 520 lub czterogigabajtowego Radeona RX560M. Komponenty tej klasy powinny zapewnić bezproblemowe odtwarzanie filmów, edycję zdjęć, przeglądanie internetu, a nawet komfortową grę w mniej wymagające tytuły. Najtańszy z najnowszych produktów Lenovo dostępny jest w cenie od 1599 zł, a najdroższy od 4299 zł, co oznacza, że niezależnie od półki cenowej, każdy znajdzie tu coś dla siebie.

 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Nowa odsłona laptopów z serii IdeaPad od Lenovo

 0