Nowe God of War nie zagości na PlayStation Experience - potwierdza główny projektant gry

Nowe God of War nie zagości na PlayStation Experience - potwierdza główny projektant gry

Cory Barlog przekazał niedawno na Twitterze, że studio Santa Monica nie zademonstruje najnowszej odsłony przygód Kratosa, God of War, na specjalnym wydarzeniu PlayStation Experience, odbywającym się 3-4 grudnia 2016 w Anaheim w Kalifornii.

Barlog obiecał jednak, że następny fragment gry wynagrodzi cierpliwość, a firma umieści go jak tylko go skończy. Następnej prezentacji należy się zatem spodziewać już w 2017 roku. Reboot God of War osadzony jest w nordyckich, skutych lodem krainach i przypomina reżyserią nieco The Last of Us. Gra ma wprowadzić znacznie bardziej rozbudowane relacje między postaciami, głębszy komponent emocjonalny. Kratos będzie odmienną postacią od jego kreacji w poprzednich częściach. Także główny aktor, grający greckiego herosa uległ zmianie - nie jest to już T.C. Carson lecz Christopher Judge, znany z serialu Stargate SG-1.

 

@mostafayahya0_0 Sadly, I won't be showing anything of the game at psx, just heading there to hang out with playstation fans and play games.

— Cory Barlog (@corybarlog) October 21, 2016

 

W God of War nie uświadczymy ani otwartego świata ani trybu multiplayer. Gra ukaże się w następnym roku zarówno na PS4 Pro, jak i standardową edycję PS4.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Nowe God of War nie zagości na PlayStation Experience - potwierdza główny projektant gry

 0