Nowe God of War z datą premiery

Nowe God of War z datą premiery

Na nową odsłonę serii przyjdzie nam poczekać nieco dłużej niż  myśleliśmy, ale ujawniana właśnie data premiery i tak jest stosunkowo nieodległa.

Sony podało przed chwilą, że God of War zadebiutuje na europejskim rynku już 20 kwietnia. Jest to świetna wiadomość dla wszystkich fanów serii, którzy długo czekali na jej nową odsłonę (Wstąpienie, czyli ostatnia cześć sagi, będąca swoistym prequelem, miała premierę 5 lat temu). GoW to bez wątpienia jeden z najbardziej wyczekiwanych tytułów tego roku i kolejny mocny argument w portfolio Sony, ponieważ będzie to ekskluzywna produkcja dla PS4, które w tym roku otrzyma także Days Gone, Spider-mana czy Detroit: Become Human. Wraz z ogłoszeniem daty premiery, otrzymaliśmy także nowy zwiastun i to w polskiej wersji językowej. Możecie zapoznać się z nim poniżej, a pod newsem umieszczamy dla porównania także angielską wersję trailera.

Kratos przemówi po polsku, ale zapewne nie każdemu przypadnie do gustu zabójca bogów mówiący w naszym ojczystym języku

Z tej okazji wystartowała też przedsprzedaż w sklepie Playstation Store. Na graczy, którzy zdecydują się na złożenie zamówienia przedpremierowego, czekać będzie m.in. zbroja Przysięga Śmierci, która zwiększy siłę Kratosa podczas jego wędrówki z Atreusem po dzikich ostępach Midgardu i jeszcze dalej. Dodatkowo otrzymają oni cyfrowe wydanie komiksu wydawnictwa Dark Horse oznaczonego jako numer 0, który przybliży historię Kratosa sprzed jego podróży z Atreusem oraz mini art-book z dodatkowymi komentarzami twórców gry, a także motyw dla konsoli PS4 inspirowany grą. God of War to kolejna odsłona uznanej przez graczy na całym świecie serii na konsole PlayStation 4 i Playstation 4 Pro. Tym razem Kratos, główny bohater, nie tylko przemierzać będzie świat nordyckiej mitologii, walcząc z zamieszkującymi go bóstwami, ale będzie musiał także opiekować się swoim potomkiem – Atreusem.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Nowe God of War z datą premiery

 0