Nowe myszki i klawiatury Razer Productivity z cichymi mechanicznymi przełącznikami

Nowe myszki i klawiatury Razer Productivity z cichymi mechanicznymi przełącznikami

Nie da się ukryć, że przy pracy i nauce zdalnej wysokiej jakości klawiatury i myszki mają duże znaczenie w kontekście produktywności i komfortu użytkowania. Odpowiedzią na to mają być nowe urządzenia Razera z linii Productivity: mysz bezprzewodowa Pro Click Mini, klawiatura bezprzewodowa Pro Type Ultra oraz podkładka Pro Glide XXL. 

Razer Pro Click Mini

Mysz Pro Click Mini to zdaniem producenta eleganckie i kompaktowe urządzenie, zaprojektowane tak, aby z łatwością zmieściło się w każdej torbie, teczce lub plecaku i mogło być używane zarówno podczas podróży, jak i codziennych zastosowań w biurze czy domu. Gryzoń jest wyposażony w ciche przełączniki wytrzymujące do 15 milionów cykli aktywacji. Co więcej, myszka ma możliwość połączenia się z trzema urządzeniami przez Bluetooth i z czwartym za pomocą klucza sprzętowego 2,4 GHz. Tym samym Pro Click Mini może być używana do sterowania wieloma urządzeniami bez konieczności ciągłego parowania i rozłączania. Producent chwali się, że dzięki technologii HyperSpeed, dostępnej za pośrednictwem klucza sprzętowego 2,4 GHz (w zestawie), Pro Click Mini zapewnia szybkie, niezawodne i wolne od opóźnień połączenie bezprzewodowe z komputerami stacjonarnymi lub laptopami.

Razer zapowiedział nowe urządzenia z linii Productivity: mysz bezprzewodową Pro Click Mini, klawiaturę bezprzewodową Pro Type Ultra oraz podkładkę Pro Glide XXL. 

Nowe myszki i klawiatury Razer Productivity z cichymi mechanicznymi przełącznikami

Sercem Pro Click Mini jest czujnik optyczny Razer 5G Advanced, zapewniający wysoką dokładność, która poprawia wydajność pracy podczas wykonywania zadań wymagających precyzji. Nowe kółko Razer HyperScroll może przełączać się między trybami Free-Spin (swobodne obracanie) i Tactile (obracanie z wyczuwalnym oporem, o każdy ząbek), aby szybko i łatwo poruszać się po dużych dokumentach i stronach internetowych. Funkcja 4-kierunkowego przechylania rolki umożliwia łatwe przewijanie i poruszanie się w poziomie. Dzięki 7 dodatkowym w pełni programowalnym przyciskom, ułatwiającym obsługę w wielu aplikacjach, Pro Click Mini jest uniwersalną myszą, dostosowaną  do wymagań pracy biurowej.

Razer Pro Type Ultra

W przypadku klaiwatury Pro Type Ultra Razer zastosował ulepszenia sugerowane przez społeczność. Nowy model zapewnia jeszcze cichsze i bardziej komfortowe pisanie podczas pracy w biurze. Urządzenie wyposażono w ciche mechaniczne przełączniki mechaniczne, wytrzymujące do 80 milionów naciśnięć oraz nasadki klawiszy pokryte miękką w dotyku powłoką, która zapewnia komfort pisania przez cały dzień. Pluszowa podpórka pod nadgarstek ze sztucznej skórki zapewnia dodatkowe wsparcie i łagodzi potencjalne obciążenia nadgarstka. Dzięki Bluetooth i HyperSpeed Pro Type Ultra może być podłączona do 4 urządzeń jednocześnie, a za pomocą jednego kliknięcia można ją łatwo przełączać między podłączonymi urządzeniami. Klawiatura działa do 200 godzin na baterii i pozwala na jej ładowanie za pomocą kabla w trakcie pracy. 

Nowe myszki i klawiatury Razer Productivity z cichymi mechanicznymi przełącznikami

Zarówno Pro Type Ultra, jak i Pro Click Mini, są dostarczane z kluczem sprzętowym Razer Productivity Dongle, który pozwala użytkownikom podłączyć oba urządzenia do jednego wejścia sprzętowego, zwalniając port USB i zachowując przy tym szybkie, wolne od opóźnień połączenie HyperSpeed Wireless dla obu urządzeń.

Razer Pro Glide XXL

Uzupełnieniem nowej linii urządzeń peryferyjnych Razera jest Pro Glide XXL – miękka podkładka pod myszkę o bardzo dużej szerokości. Dzięki teksturowanej powierzchni z mikrosplotem, pozwalającej na dokładne śledzenie ruchów myszy i połączonej z warstwą gumową o dużej gęstości, Pro Glide XXL zapewnia amortyzowaną powierzchnię na całej szerokości biurka. Zwiększa to komfort użytkowania i minimalizuje zmęczenie. Pro Glide XXL tworzyć ma idealną powierzchnię do pracy z Pro Click Mini i Pro Type Ultra, nadając przestrzeni roboczej profesjonalny wygląd oraz zwiększając wygodę oraz kontrolę nad myszką.

Nowe myszki i klawiatury Razer Productivity z cichymi mechanicznymi przełącznikami

Cena i dostępność:

Razer Pro Click Mini

  • Cena: 89,99€ (sugerowana cena detaliczna)
  • Razer.com i wybrani sprzedawcy: 2 listopada 2021

Razer Pro Type Ultra

  • Cena: 169,99€ 
  • Razer.com i wybrani sprzedawcy: czwarty kwartał 2021

Razer Pro Glide XXL

  • Cena: 34,99€
  • Razer.com i wybrani sprzedawcy: 2 listopada 2021
Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Nowe myszki i klawiatury Razer Productivity z cichymi mechanicznymi przełącznikami

 0