Nowe narzędzie Microsoftu pomoże Ci wybrać PC z Windows 10

Nowe narzędzie Microsoftu pomoże Ci wybrać PC z Windows 10

Nie każdy świetnie orientuje się w najnowszych zdobyczach techniki, a firma Microsoft postanowiła wyjść im naprzeciw i udostępnić specjalne narzędzie, które pomoże w dokonaniu wyboru nowego komputera.

Gigant z Redmond opracował interaktywny przewodnik "Help Me Choose", dostępny na oficjalnej witrynie Windows. Podczas wizyty odpowiadamy na serię pytań naszych preferencji związanych z używaniem PC, a także tego, do jakich celów zamierzamy komputera używać. Po przejściu przez kilka konkretnych pytań, ujrzymy listę proponowanego sprzętu, choć nie tylko będą to urządzenia marki Microsoft czy Surface, lecz każdego producenta OEM, który dostarcza sprzęt z Windows 10. Pytania, jakie ujrzymy, dotyczą tego, co uważamy z najważniejszą funkcję komputera z Windows 10, a także czy dużo gramy lub czy zależy nam na możliwości używania gładzika do pisania po ekranie

Pod poniższym adresem można skorzystać z nowego asystenta Microsoftu na witrynie Windows.com

Dzięki temu narzędziu możemy także dowiedzieć się informacji o różnych specjalnych opcjach Windows 10, jak system biometrycznego logowania twarzą Windows Hello, mechanizm Windows Ink służący do cyfrowego pisania, a także wirtualnej asystentce, Cortanie. Dzięki nowej witrynie Microsoftu możemy również sprawdzić, czy nasz komputer zawiera posiada najnowsze aktualizacje Windows 10. Ciężko spodziewać się, że ktoś dobrze zorientowany w nowościach świata technologii zrobi użytek z "Help Me Choose", aczkolwiek osoby, którym nie są aż tak obeznane z komputerami mogą uznać ten przewodnik za przydatny.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Nowe narzędzie Microsoftu pomoże Ci wybrać PC z Windows 10

 0