Nowe screenshoty z Gothic Remake. Gra otrzyma polski dubbing

Nowe screenshoty z Gothic Remake. Gra otrzyma polski dubbing

Pod koniec 2019 roku THQ Nordic niespodziewanie wydało demo remake'u kultowej gry Gothic. Wersja demonstracyjna szybko zyskała duże zainteresowanie tęskniących za Khorinis graczy i na początku 2020 roku THQ Nordic obiecało wydać pełną wersję odświeżonej wersji pierwszej odsłony Gothic. Od tego czasu co jakiś czas słyszeliśmy o postępach prac, a teraz możemy zobaczyć efekty w postaci nowych screenów. W demo remake'u Gothic zagrało 180000 osób, a liczba ta nadal rośnie, bo gra jest wciąż dostępna na Steamie. Remake jest tworzony przez Alkimia Interactive, małe, niedawno założone studio z siedzibą w Barcelonie w Hiszpanii. 

Odświeżona wersja kultowego Gothica podsyca niecierpliwość nowymi zrzutami ekranu. Też nie możecie się doczekać?

Obecnie Alkimia Interactive rekrutuje na wiele stanowisk, prawdopodobnie do pracy nad tym samym projektem, więc może upłynąć trochę czasu, zanim otrzymamy datę premiery. Z drugiej strony widać, że prace idą pełną parą. Nowe zrzuty ekranu z remake'u dają nam dobre spojrzenie na to, czego możemy się spodziewać pod względem wierności graficznej z oryginałem. Gracze mogą spodziewać się wiernego odtworzenia gry w odświeżonej wersji, ale oczywiście pewne zmiany zostaną wprowadzone. Na przykład system walki jest unowocześniany wraz z grafiką gry, jednak będzie bazował na oryginale.

Gothic Remake otrzymał również stronę Sklepu Steam , co oznacza, że ​​wkrótce pojawi się więcej nowości. Na owej stronie ujawniono również, że gra otrzyma pełne spolszczenie w postaci dubbingu. Odświeżona wersja Gothic jest tworzona z myślą o komputerach PC i konsolach nowej generacji i mam nadzieję, że gra ukaże się już niedługo. W nadchodzących miesiącach powinniśmy otrzymać zdecydowanie więcej informacji na temat nadchodzącej produkcji, którą w oryginale stworzyło niemieckie studio Piranha Bytes.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Nowe screenshoty z Gothic Remake. Gra otrzyma polski dubbing

 0