Nowe sprzęty Tesoro dla graczy – słuchawki i klawiatura

Nowe sprzęty Tesoro dla graczy – słuchawki i klawiatura

Tesoro zaprezentowało na targach CES 2017 w Las Vegas dwa nowe sprzęty dla graczy, które mają zadebiutować w tym roku. Są to słuchawki klawiatura mechaniczna. Szczególnie ta druga prezentuje się bardzo ciekawie.

Tesoro nie jest tak bardzo znanym producentów sprzętów dla graczy, jak chociażby Roccat, SteelSeries czy też Logitech. Jednak firma ma w swojej ofercie kilka urządzeń, które są cenione przez graczy na całym świecie. W tym roku portfolio powiększy się przynajmniej o dwa kolejne sprzęty – słuchawki dokanałowe oraz klawiaturę mechaniczną.

W tym przypadku to klawiatura mechaniczna prezentuje się dużo ciekawiej. Przede wszystkim dlatego, że jest niezwykle cienka. Ma zaledwie 12 mm grubości (razem z klawiszami!). Do tej pory takie konstrukcje były możliwe do uzyskania tylko z przyciskami membranowymi. Tymczasem nowy model Tesoro ma przełączniki mechaniczne. Są to wersje niebieskie, ale na ten moment nie wiemy, czy chodzi o Cherry MX, czy też Kailh. Na CES zaprezentowano prototyp. Klawiatura wymaga jeszcze ostatecznych szlifów i do sprzedaży ma trafić w drugim kwartale 2017 roku.

Drugim urządzeniem są dokanałowe słuchawki dla graczy. Nazywają się po prostu Tesoro In-Ear Pro i wyposażone są w przetworniki o średnicy 9,2 mm. Mają magnesy na zewnętrznej części, dzięki czemu można je złączyć i łatwo przenosić. Nie brakuje także mikrofonu do rozmów (są kompatybilne z Androidem oraz iOS-em) oraz płaskiego kabla, który nie ma się plątać. Cena nie jest na razie znana.

Klawiatura mechaniczna Tesoro

Klawiatura mechaniczna Tesoro

Tesoro In-Ear Pro

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Nowe sprzęty Tesoro dla graczy – słuchawki i klawiatura

 0