Nowe sterowniki Intel poprawiają wydajność w grze z 2007 roku

Nowe sterowniki Intel poprawiają wydajność w grze z 2007 roku

Intel wypuścił nową wersję sterowników dla dedykowanych kart graficznych Arc A-Series oraz zintegrowanych układów w procesorach Core Ultra. Nowe wydanie przynosi wsparcie dla dwóch gier oraz poprawia wydajność w już istniejących.

 

Na stronie Intela pojawiła się już nowa wersja sterowników dla ich układów graficznych. Niebiescy dodali w niej wsparcie dla dwóch kolejnych gier oraz zadbali także o poprawę wydajności w istniejących już produkcjach. Zaczynając od nowo wspieranych gier, Intel poinformował, że oprogramowanie Game On Driver dla kart graficznych Arc A-Series oraz procesorów Core Ultra z wbudowanym iGPU Arc obsługuje teraz gry Destiny 2: The Final Shape oraz Elden RIng Shadow of the Erdtree.

Na stronie Intela pojawiła się już nowa wersja sterowników dla ich układów graficznych. Niebiescy dodali w niej wsparcie dla dwóch kolejnych gier oraz zadbali także o poprawę wydajności w istniejących już produkcjach

Jeśli chodzi o wzrost wydajności to Intel chwali się poprawą osiągów na dedykowanych kartach Arc A-Series w dwóch tytułach. Pierwszym z nich jest Chivalry 2. Pod DirextX 11, w rozdzielczości Full HD i z epickimi ustawieniami graficznymi można spodziewać się wzrostu średniej liczby klatek nawet o 13%. Drugim tytułem, z którym lepiej radzą sobie teraz karty Arc A-Series jest Crysis z 2007 roku. Jak podaje Intel pod DirectX 10 w rozdzielczości Full HD i z bardzo wysokimi ustawieniami średnia liczba FPS może wzrosnąć nawet o 10%. Należy dodać, że Intel porównuje tutaj wydajność najnowszej wersji sterowników z wydaniem oznaczonym jako 31.0.101.5534.

Co do poprawy osiągów na zintegrowanych układach graficznych procesorów Core Ultra, tutaj Intel również wymienia dwie produkcje. W Chivalry 2 można oczekiwać wzrostu średniej liczby klatek nawet o 16% podczas rozgrywki w rozdzielczości Full HD, ze średnimi ustawieniami grafiki i DirectX 11. Korzystna zmiana dotyczy również Crysis 2 (z 2011 roku). Pod DirectX 11, w rozdzielczości Full HD i z ustawieniami Extreme średnia liczba FPS może wzrosnąć o maksymalnie 6%. Również i tutaj porównanie dotyczy najnowszej wersji sterowników oraz wydania 31.0.101.5534. 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Nowe sterowniki Intel poprawiają wydajność w grze z 2007 roku

 0