Nowe zasilacze od Cooler Master już w tym roku

Nowe zasilacze od Cooler Master już w tym roku

Tegoroczne targi CES 2018 obfitowały w wiele premier sprzętu. Cooler Master pokazał naprawdę sporo nowości, w tym nowe zasilacze MasterWatt V i odświeżoną wersję MasterWatt Maker z Cooler Master Connect v2.0.

Cooler Master zaprezentował nowe modele zasilaczy serii MasterWatt, tym razem sygnowanej literą V, która została przygotowana z myślą o pracy w trudnych warunkach, efektem czego jest zwiększenie temperatury pracy zasilaczy do 50 st. C. Ponadto urządzenia wyposażono w wentylator o rozmiarze 135 mm z łożyskiem FDB, a najważniejsze złącza jak EPS oraz PCI-E oparto o przewody o większym przekroju 16AWG. Producent oferuje aż 10 lat gwarancji na zasilacze serii MasterWatt V, która będzie się składać z modeli o mocy 550 W, 650 W i 750 W. Do tego dochodzi w pełni modularne okablowanie oraz sprawność energetyczna potwierdzona certyfikatem 80 PLUS Gold.

Aplikacja Overlay.live do monitorowania parametrów podzespołów korzysta z rozwiązań chmury, która zapewnia dane zbliżone do rzeczywistych, jak dane dotyczące wydajności. Celem jest dostarczenie dokładnych statystyk za pośrednictwem telemetrycznego systemu danych

Nowe zasilacze od Cooler Master

Nowe zasilacze od Cooler Master


W przypadku nowych jednostek MasterWatt Maker o mocach 1200 W i 1500 W największą zmianą ma być zastosowanie funkcji pozwalających na monitorowanie pracy PSU dzięki Cooler Master Connect v2.0. Przy pomocy programu MasterPlus + pozwala on na monitorowanie wszystkich urządzeń producenta – ale i aplikacji Overlay.live. Jest to oparta na chmurze aplikacja do monitorowania parametrów podzespołów, która zapewnia dane zbliżone do rzeczywistych, jak dane dotyczące wydajności. Pozwala ona na wykorzystanie owych danych jako nakładki podczas transmisji na żywo. Sama aplikacja została zaprojektowana głównie przez Isaïe Simonnet i Timothee Pineau wraz z głównym zespołem projektowym, składającym się z Alexa Frêne i Gergely Imreh. Celem jest dostarczenie dokładnych statystyk za pośrednictwem telemetrycznego systemu danych, nie tylko dla zaawansowanych użytkowników, takich jak ekstremalni overclockerzy, ale również dla tych, którzy wymagają monitorowania parametrów pracy w czasie rzeczywistym.

Nowe zasilacze od Cooler Master

Zasilacze MasterWatt Maker nadal oferują efektywność do 94% potwierdzoną certyfikatem 80 PLUS Titanium, który zarezerwowany jest wyłącznie dla najlepszych PSU. Wykorzystuje on projekt obwodu drukowanego 3D, zmniejszający liczbę komponentów w zasilaczu, przy jednoczesnym zwiększeniu cyrkulacji powietrza, a zarazem obniżeniu temperatury urządzenia. Zasilacze MasterWatt V będą dostępne w sprzedaży w drugim kwartale br. MasterWatt Maker z Cooler Master Connect v2.0 pojawi się na rynku w trzecim kwartale br.

Nowe zasilacze od Cooler Master

 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Nowe zasilacze od Cooler Master już w tym roku

 0