Nowości na płytach Biostar z chipsetem Z270

Nowości na płytach Biostar z chipsetem Z270

Podobnie jak wcześniej MSI, Biostar także pochwalił się nowymi funkcjami płyt z chipsetem Intel Z270. Wygląda na to, że nabywcy topowych konstrukcji spod szyldu Racing mogą liczyć na naprawdę zaskakujący wachlarz dodatków.

Wzorem wspomnianego już konkurenta u Biostara pojawi się radiator dla dysków SSD. W tym przypadku funkcja nosi wymowną nazwę M.2 Cooling, ale działa na dokładnie takiej samej zasadzie - odpromiennik jest nakładany na slot. Co jednak zdecydowanie bardziej interesujące, wybrane modele zostaną wyposażone w kartę sieciową Intel X550 obsługującą serwerowy standard 10 Gigabit Ethernet. To rzadkość w sprzęcie klasy konsumenckiej. Flagowe jednostki otrzymają ponadto szybką ładowarkę Lightning, która - zdaniem producenta - naładuje większość smartfonów i tabletów do 75% w 30 minut, prądem 12 V / 1,5 A lub 5 V / 2,4 A dla sprzętu od Apple.

Biostar Z270 Racing - płyty główne

Idąc dalej, Biostar zapewnia "unikalną technologię" optymalizującą pracę PCI-Express 3.0 x4 pod kątem dysków półprzewodnikowych oraz cyfrowe sterowanie sekcji zasilania.

Ostatecznie, nie zabraknie także dodatków czysto stylistycznych. Biostar szykuje w tej kwestii obudowę VIVID LED Armor i technikę 5050 LED Fun Zone, pozwalającą na podłączenie taśm LEDowych typu RGB i późniejsze sterowanie nimi z poziomu oprogramowania w systemie operacyjnym. Obiecano obsługę licznych efektów świetlnych.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Nowości na płytach Biostar z chipsetem Z270

 0