Nowy 4-kieszeniowy serwer DS920+ od Synology

Nowy 4-kieszeniowy serwer DS920+ od Synology

Synology prezentuje pamięć masową DS920+ zbudowaną z myślą o funkcjonowaniu w środowiskach domowych i małych biurach. Nadaje się ona do rozmaitych zadań tworzenia kopii zapasowych czy synchronizacji danych. Jest wszechstronnym narzędziem do rozpoczęcia budowy własnej, prywatnej chmury. Dwa wbudowane gniazda SSD M.2 w tym technologia wykorzystania dysków SSD jako pamięci podręcznej firmy Synology zwiększają wydajność operacji we/wy oraz aplikacji. Dzięki skalowalnej konstrukcji pamięci masowej serwer umożliwia rozpoczęcie od małej pojemności pamięci masowej i stopniowe jej zwiększenie dzięki Synology DX517 w miarę wzrostu ilości danych. Synology DS920+ to 4-kieszeniowy stacjonarny serwer NAS zapewniający przepustowość odczytu  oraz zapisu sekwencyjnego na poziomie 225 MB/s.

Synology DS920+ to 4-kieszeniowy stacjonarny serwer NAS zapewniający przepustowość odczytu  oraz zapisu sekwencyjnego na poziomie 225 MB/s.

Nowy 4-kieszeniowy serwer DS920+ od Synology

To korzystne rozwiązanie dla aplikacji mocno obciążających procesor, ponieważ przyspiesza działanie aplikacji Synology Drive i Moments średnio o 15 procent oraz zwiększa wydajność reakcji PHP w sieci Web o około 130 procent w porównaniu z poprzednim modelem. Serwer DS920+ jest wyposażony w pakiet Synology Collaboration Suite rozwiązanie do udostępniania plików, które umożliwia współpracę zespołową, a jednocześnie wykorzystuje zalety chmury prywatnej do pełnej kontroli danych i zapobiegania wyciekom danych — dzięki obsłudze protokołu HTTPS, wbudowanej zaporze oraz wielu mechanizmom automatycznego blokowania włamań na adresy IP i konta. Ponadto urządzenie ma w system plików Btrfs zoptymalizowany przez firmę Synology. DS920+ oferuje użytkownikom szereg rozwiązań do tworzenia kopii zapasowych w chmurze i fizycznych środowiskach lokalnych.

Nowy 4-kieszeniowy serwer DS920+ od Synology

Tworzenie kopii zapasowych i przywracanie danych jest łatwe, a przy tym nie wymaga licencji na zgodnych modelach serwerów NAS. Za sprawą aplikacji Synology Surveillance Station serwer DS920+ może pełnić rolę w pełni funkcjonalnego systemu wideomonitoringu. Wystarczy dodać kamery podłączone do sieci, aby można było od razu monitorować ich podgląd na żywo, odtwarzać nagrania i odbierać natychmiastowe ostrzeżenia o zdarzeniach. ynology Virtual Machine Manager (VMM) to intuicyjna aplikacja monitora maszyny wirtualnej, umożliwiające proste konfigurowanie maszyn wirtualnych i uruchamianie systemów operacyjnych, w tym Windows, Linux i Virtual DSM. Użytkownicy VMM mogą tworzyć środowisko klastrowe przy użyciu wielu systemów Synology, zachowując jednocześnie elastyczność skalowania w trybie online i migracji maszyn wirtualnych w celu równoważenia obciążenia i przydzielania zasobów.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Nowy 4-kieszeniowy serwer DS920+ od Synology

 0