Nowy Battlefield zostanie oficjalnie zaprezentowany już za tydzień

Nowy Battlefield zostanie oficjalnie zaprezentowany już za tydzień

Studio DICE i wydawca Electronic Arts ogłosili, że kolejna odsłona serii Battlefield zostanie zaprezentowana za tydzień, 9 czerwca. Co prawda trailer, który wyciekł rzekomo prosto od EA, trafił do sieci pod koniec zeszłego miesiąca, ale jego jakość pozostawia sporo do życzenia, a poza tym liczymy na to, że oficjalna prezentacja przyniesie również rozgrywkę. Dyrektor generalny DICE, Oskar Gabrielson, powiedział w kwietniowym poście na blogu, że gra przechodzi codzienne testy, aby wszystko doszlifować i zbalansować. Uważając, aby nie ujawnić zbyt wiele na temat mocno wyczekiwanego przez graczy tytułu, Gabrielson powiedział, że jest to „śmiały krok” dla serii i przekonamy się, co miał na myśli, już w przyszłą środę. 

Studio DICE i wydawca Electronic Arts ogłosili, że kolejna odsłona serii Battlefield zostanie zaprezentowana za tydzień, 9 czerwca.

„Ma wszystko, co kochamy w Battlefield – i przenosi to wszystko na wyższy poziom. Epicka skala. Wojna na wielką skalę. Szalone, nieoczekiwane momenty. Zmieniające zasady gry zniszczenia. Ogromne bitwy, wypchane jeszcze większą liczbą graczy i chaosu niż kiedykolwiek wcześniej” - zachwala szef DICE. Gabrielson ujawnił również, że mają największy zespół, jaki kiedykolwiek pracował nad grą i że nowy Battlefied pojawi się na konsolach nowej generacji i na PC. Dyrektor generalny EA, Andrew Wilson, potwierdził z kolei podczas prezentacji wyników finansowych w zeszłym miesiącu, że w przygotowaniu jest również wersja na PlayStation 4 i Xbox One.

Battlefield 6 - do sieci wyciekły nowe screeny

Pod koniec zeszłego miesiąca użytkownik Reddita udostępnił nagranie wideo, które rzekomo było wewnętrznym materiałem z gry, który nie miał być upubliczniony. Według Eurogamer nie jest to zwiastun, który EA zamierza udostępnić w przyszłym tygodniu. Czarny pasek jest wyświetlany na środku filmu, podobno w celu zakrycia znaku wodnego, którego EA może użyć do wyśledzenia źródła wycieku. Ujawnienie Battlefield ma miejsce 9 czerwca o godzinie 7 rano czasu pacyficznego, prawdopodobnie w kanałach mediów społecznościowych EA i DICE. EA pracuje również nad nową grą Battlefield na urządzenia mobilne, która będzie gotowa w 2022 roku. Prezentacja Battlefield 6 odbędzie się 9 czerwca o godzinie 16:00 czasu polskiego, prawdopodobnie w kanałach mediów społecznościowych EA i DICE. EA pracuje również nad nowym Battlefieldem na urządzenia mobilne, który zadebiutuje w 2022 roku.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Nowy Battlefield zostanie oficjalnie zaprezentowany już za tydzień

 0