Nowy cheat do PUBG umożliwia latanie pojazdom w powietrzu

Nowy cheat do PUBG umożliwia latanie pojazdom w powietrzu

Ostatnie poczynania hakerów w PUBGU dobitnie utwierdzają nas w przekonaniu, że pomysłowość ludzka nie ma większych granic i wciąż będzie zadziwiać.

Oszuści w bijącym rekordy popularności Playerunknown's Battlegrounds spędzali sen z powiek jego autorom, którzy poinformowali, że na początku roku zbanowali około milion osób. Zapewne pomimo coraz to lepszego systemu antycheatowego nieuczciwi gracze ciągle próbują używać przeróżnych metod na jego obejście i w efekcie uprzykrzać życie innym fanom tytułu. Dotychczas istniała masa przeróżnych programów ułatwiających rozgrywkę np. szybsze leczenie kompanów z ekipy, czy wykrywacze przeciwników znajdujących się za ścianami. Jednak raczej nikt nie spodziewał się wymyślenia aplikacji umożliwiającej pojazdom obecnym w PUBGU latanie z jednego krańca mapy na drugi, a ludzie, którym dane było zobaczyć to na własne oczy, musieli być równie mocno zdziwieni jak w przypadku ujrzenia UFO.

Jakież było zdziwienie wielu grających, gdy ujrzeli latający w powietrzu samochód

Całość pozwala na wspomniane wzniesienie samochodu bądź łodzi do góry oraz przykładowo zrzucenie ich na mocno zaszokowanych wirtualnych oponentów, powodując w konsekwencji śmierć. Choć program pojawił się już pod koniec ubiegłego roku, to zdarzenia z nim związane raportowano sporadycznie, ponieważ większość ludzi myślała, że wiszące w powietrzu pojazdy spowodował błąd serwera, a nie czyjaś ingerencja. Mimo wszystko z jakiegoś powodu zdecydowano się na jego ponowne wykorzystanie, przez co teraz wklepując w wyszukiwarce YouTube hasło "PUBG latający samochód" otrzymujemy sporą ilość materiałów filmowych, które znalazły się też w popularnych kompilacjach. Bluehole powinno jak najszybciej wydać aktualizację uniemożliwiającą użycie tego hacku w grze. Swoją drogą pragnienie latania czymkolwiek innym niż samolotem pozostaje wiecznie żywe.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Nowy cheat do PUBG umożliwia latanie pojazdom w powietrzu

 0