Nowy iPhone widoczny w bazie Geekbench

Nowy iPhone widoczny w bazie Geekbench

Specyfikacja jednego z teogorocznych produktów popularnej firmy została dostrzeżona w sieci. Pozwala ona przypuszczać, że dostaniemy urządzenie możliwościami zbliżone do tego co proponuje iPhone X.

Nowe produkty w ofercie Apple raczej nie powinny stanowić większego zaskoczenia. Tak jest również z kolejnym modelem dostrzeżonym na stronie slashleaks (screen pochodzi z bazy Geekbench) noszącym roboczą nazwę iPhone 11,2. Sporą niespodzianką jest fakt, iż prawdopodobnie wyselekcjonowane smartfony dostaną więcej pamięci RAM niż wcześniejsze flagowce amerykanów. Oczywiście wiemy, że w dzisiejszych czasach powoli standardem stało się umieszczanie modułów nawet 6 GB, lecz w przypadku kultowego iPhone'a sprawa nie była tak oczywista. Przykładowo najsilniejszy iPhone X posiada jedynie 3 GB pamięci. W związku z tym jeżeli chociaż jeden telefon sygnowany logiem jabłka otrzyma odrobinę więcej pamięci np. 4 GB, to zawsze jest to jakiś plus. 

Według najnowszych informacji nowy iPhone będzie posiadał 6-rdzeniowy procesor, który w testach miał osiągnąć zbliżone rezultaty do układu obecnego we flagowym iPhone X

Nowy iPhone widoczny w bazie Geekbench

Wracając do prezentowanego smartfona. Otóż z zapisków wynika, iż będzie on pracował na układzie zbliżonym do tego obecnego w urządzeniach Apple z ubiegłego roku. Procesor posiada 6 rdzeni taktowanych 2,49 GHz. iPhone 11,2 w odbytych testach wydajnościowych osiągnął podobne rezultaty co iPhone X. Dodatkowo mówi się o obecności takich rozwiązań jak rozpoznawanie twarzy czy szyfrowanie danych. Wydaje się, że jeśli Apple planuje tegoroczną ofensywę na rynku sprzętu mobilnego, to kwestią czasu pozostaje wyciek detali o kolejnych produktach. Mimo wszystko przytoczony nowy iPhone X zapowiada się na całkiem interesujący smartfon i jeśli cena nie będzie stanowić wielkiego wyzwania dla portfeli konsumentów może stanowić dobrą konkurencję dla chociażby rozwiązań Samsunga. 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Nowy iPhone widoczny w bazie Geekbench

 0