Nowy iPhone zaprezentowany na kolejnych renderach

Nowy iPhone zaprezentowany na kolejnych renderach

Po przeciętnym 2018 roku, popularny producent smartfonów zrobi wszystko, aby obecne 12 miesięcy było pod wieloma względami lepsze. W realizacji tego planu pomóc mają Apple nowe modele iPhone'ów, które do sprzedaży trafią we wrześniu bieżącego roku. Niestety o samych urządzeniach wiemy obecnie mało, aczkolwiek w ciągu minionego tygodnia poznaliśmy jeden z potencjalnych wyglądów telefonów. Teraz w sieci pojawiły się kolejne rendery prezentujące iPhone XI. Przyglądając się widocznemu poniżej obrazkowi zauważamy, że Apple prawdopodobnie zachowa znany z obecnych wersji wygląd przedniej części obudowy, a nowością względem poprzedniej koncepcji jest inne rozmieszczenie głównego aparatu fotograficznego, który wciąż posiada trzy obiektywy.

Najnowsze rendery iPhone'a pokazują inne względem pierwotnej koncepcji rozmieszczenie aparatu głównego oraz mniejszy notch.

fot. Onleaks

Do tego zastosowano mniejszy niż dotychczas notch, a także węższe ramki. Warto podkreślić, że są to jedynie poglądowe grafiki, co oznacza, że Apple do momentu debiutu może w znaczący sposób zmodyfikować wygląd smartfona. Obecnie Amerykanie przeprowadzają rozmaite testy i sprawdzają różne opcje, by finalnie wybrać najodpowiedniejszą, a następnie latem uruchomić masową produkcję sprzętu. Tak jak wielokrotnie wspominano, korporacja z Cupertino zdecyduje się na dystrybucję trzech wersji iPhone'ów — XI będzie następcą najbogatszego wydania XS, z kolei o tańszym odpowiedniku nie wiemy prawie nic, oprócz tego, że najpewniej otrzyma on wyświetlacz LCD typu Liquid Retina (Apple planuje przejść na OLED dopiero w 2020 roku).

fot. Onleaks

Jeśli Apple chce tym razem odnieść większy sukces niż poprzednio i stawić czoła rynkowemu gigantowi w postaci Samsunga, to musi zaproponować więcej nowości. Aktualne smartfony spotkały się z krytyką ze strony fanów, którzy zarzucali im zbyt małą ilość innowacji przy jednoczesnych wysokich cenach, jakie narzuca amerykański gigant, zaś spadek sprzedaży doprowadził do obniżenia produkcji telefonów. Sytuacji nie poprawiają także spory z Qualcomm, w które wdali się twórcy iPhone'ów. Efektem tego jest m.in. zawieszenie sprzedaży starszych wydań urządzeń w Chinach oraz Niemczech.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Nowy iPhone zaprezentowany na kolejnych renderach

 0