Nowy laptop dla graczy i streamerów - Gigabyte Sabre 15

Nowy laptop dla graczy i streamerów - Gigabyte Sabre 15

Firma Gigabyte zaprezentowała nowy model laptopa dla graczy o nazwie Sabre 15. Nie jest to może model z najwyższej półki, ale został przystosowany między innymi do streamowania gier.

Sabre 15 to nowy laptop dla graczy w ofercie firmy Gigabyte. Jak zapewnia producent, został on przystosowany do streamingu, dlatego ma preinstalowanie oprogramowanie do nadawania gier na żywo: Xsplit Gamecaster + Broadcaster. Nie brakuje także kamery internetowej z podwójnym mikrofonem. Urządzenie wyposażone jest w klawiaturę z przełącznikami nożycowymi, których skok to – według deklaracji Gigabyte – 2 mm. Ma to przekładać się na szybsze reakcje. Oprócz tego klawiatura jest podświetlana diodami LED (opcjonalnie w wersji RGB z 16,8 mln kolorów do wyboru). Nad wszystkimi funkcjami można zarządzać z poziomu dedykowanej aplikacji Flexikey.

Gigabyte Sabre 15 to nowy laptop w ofercie chińskiego producenta, który powstał z myślą o graczach i streamerach.

Gigabyte Sabre 15

Pod względem specyfikacji Gigabyte Sabre 15 prezentuje się bardzo przyzwoicie, chociaż z pewnością nie jest to komputer z najwyższej półki. Sercem laptopa jest procesor Intel Core i7-7700HQ, wspomagany przez maksymalnie 32 GB pamięci RAM DDR4 2400 MHz. O wrażenia graficzne dba jedna z kart do wyboru: GTX 1050 Ti z 4 GB VRAM lub GTX 1050 z 2 GB VRAM. Obraz wyświetlany jest na 15,6-calowym ekranie WVA o standardowej rozdzielczości Full HD 1920 x 1080 pikseli. Gigabyte Sabre 15 pozwala na zamontowanie maksymalnie dwóch dysków: SSD M.2 o pojemności do 1 TB oraz HDD o pojemności do 2 TB. Specyfikację uzupełnia układ dźwiękowy Sound Blaster Cinema 2. Co ciekawe, komputer ma aż trzy wyjścia wideo, więc pozwala na podłączenie do trzech dodatkowych monitorów. Cena na razie nie jest jeszcze znana, ale prawdopodobnie nie będzie zbyt niska.

Gigabyte Sabre 15

 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Nowy laptop dla graczy i streamerów - Gigabyte Sabre 15

 0