Nowy mod do Cyberpunk 2077 ułatwia jazdę samochodami i motocyklami

Nowy mod do Cyberpunk 2077 ułatwia jazdę samochodami i motocyklami

Od premiery Cyberpunk 2077 minęły już prawie 2 tygodnie, a temat najnowszej produkcji CD Projekt RED nadal nie schodzi z pierwszych stron serwisów internetowych. Tytuł cały czas wywołuje ogromne emocje, u niektórych negatywne, a u innych coraz bardziej pozytywne. Cokolwiek sami byśmy nie sądzili na temat tej gry, to wszyscy chyba zgodzimy się, że premiera nie przebiegła idealnie. Cyberpunkowi można zarzucić wiele błędów i niedoróbek, jak chociażby braki w systemach AI dla postaci niezależnych czy policję pojawiającą się znikną za plecami gracza. Natomiast jednym z bardziej udanych elementów w mojej ocenie jest system jazdy, który może nie jest idealny, ale na pewno wypada przyzwoicie. Pomimo tego modderzy postanowili jeszcze nad nim popracować i stworzyli modyfikację, dzięki której prowadzenie samochodów oraz motocykli po ulicach Night City ma być łatwiejsze.

Powstał mod do Cyberpunk 2077, który ułatwia prowadzenie pojazdów w grze.

Cyberpunk 2077

Modyfikacja została stworzona przez użytkownika o pseudonimie RB. Jego założenie było proste – stworzenie moda, dzięki któremu prowadzenie wszelkiej maści pojazdów w Cyberpunk 2077 będzie łatwiejsze. Nie ma co ukrywać – chociaż system jazdy w grze CD Projekt RED może się podobać, to czasami wejście na ręcznym w szybki zakręt sprawia spore problemy. Modyfikacja podobno w znaczący sposób poprawia kontrolę nad samochodami i motocyklami, między innymi w trakcie jazdy na tak zwanym ręcznym. Podmiana plików poprawia też przyspieszenie oraz hamowanie, ale w żaden sposób nie wpływa na prędkości maksymalne poszczególnych modeli. Poza tym twórca udostępnił plik konfiguracyjny, który pozwala dodatkowo bawić się konfiguracją modelu jazdy. Sama instalacja jest niezwykle łatwa i opiera się na skopiowaniu pobranych plików do głównego folderu z grą. Moda możecie pobrać ze strony NexusMods.

Prawdopodobnie przez najbliższe tygodnie cały czas Cyberpunk 2077 będzie jednym z gorętszych tematów w serwisach technologicznych i zajmujących się tematyką gier. Nie ma czemu się dziwić. To jednak z największych premier tego roku, a na dodatek wywołała ogromne kontrowersje. Na szczęście twórcy cały czas pracują nad stosownymi poprawkami i chociaż nadal daleko do ideału, to ostatnie zmiany znacząco poprawiły komfort grania na konsolach poprzedniej generacji. Koleje duże łatki, według obietnicy CDPR, trafią do graczy w styczniu oraz lutym 2021 roku.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Nowy mod do Cyberpunk 2077 ułatwia jazdę samochodami i motocyklami

 0