Nowy monitor od AOC zostanie zaprezentowany na Intel Extreme Masters 2018

Nowy monitor od AOC zostanie zaprezentowany na Intel Extreme Masters 2018

Już 24-25 lutego w katowickim spodku odbędą się finały Intel Extreme Master w grze Dota 2, a nieco później, 2-4 marca przewidziano rozgrywki w CS:GO i StarCrafta 2. Oprócz tego jedną z ciekawszych atrakcji będą stoiska prezentujące premierowy monitor AOC z serii AGON.

Starcia w popularnego Counter-Strike: Global Offensive podczas IEM będą po raz pierwszy w historii zaliczane do najbardziej prestiżowej rangi Majora. Wśród ekip walczących o nagrodę główną opiewającą na sumę 500 tysięcy dolarów, udział weźmie sponsorowane przez AOC - G2 Esports. W ramach przygotowań do turnieju, drużyna korzystała z monitorów AOC AG251FZ. Jest to model o odświeżaniu obrazu na poziomie 240 Hz i czasie reakcji 1 ms, co stawia go obok elitarnej czołówki komputerowych peryferiów. Podczas IEM 2018 po raz pierwszy zostanie zaprezentowany publicznie AG352UCG6 Black Edition, będący usprawnioną wersją modelu AG352UCG. Zwiększono w nim częstotliwość odświeżania ekranu ze 100 do 120 Hz oraz kontrast statyczny z 2000:1 do 2500:1. 

AOC zaprezentuje swój najnowszy monitor AG352UCG6 Black Edition w trakcie zbliżających się targów Intel Extreme Masters 2018 w Katowicach 

Z pozostałych parametrów technicznych warto wymienić m.in. przekątną 35 cali, typ zakrzywionej matrycy MVA o formacie 21:9, rozdzielczość 3440 x 1440 pikseli, czy wsparcie dla NVIDIA G-SYNC. Ponadto stopa nowego monitora jak i wieszak zmieniły kolor ze srebrnego na czarny. Nową propozycję od AOC zobaczymy na terenie hali MCK na stoisku ALSEN (B2). Dodatkowo na krótką rozmowę i rozdanie autografów pozwoli sobie też drużyna G2 Esports. Monitory pojawią się także na stanowisku Corsair / AOC (A7) z możliwością zakupu na miejscu w sklepie Komputronika. Dla zwiedzających przewidziano konkursy w których do wygrania będą np. monitory. Planowana data wprowadzenia do masowej sprzedaży AG352UCG6 Black Edition, to maj bieżącego roku. Cena pozostaje na ten moment nie znana. 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Nowy monitor od AOC zostanie zaprezentowany na Intel Extreme Masters 2018

 0