Nowy pokaz Cyberpunk 2077 już w poniedziałek. Twórcy zapowiadają drugi odcinek Night City Wire

Nowy pokaz Cyberpunk 2077 już w poniedziałek. Twórcy zapowiadają drugi odcinek Night City Wire

CD Projekt RED zapowiedziało kolejny odcinek Night City Wire na poniedziałek, 10 sierpnia. Ponownie możemy liczyć na streaming na żywo, w czasie którego zaprezentowany zostanie Cyberpunk 2077. Będzie to druga duża odsłona tego Night City Wire i tym razem twórcy zamierzają się skupić na systemie ścieżek życiowych, ale również broniach. Ponadto przedstawią, jak zespół Refused przemieni się w SAMURAI, czyli popularną kapelę w świecie gry. Dla nas będzie to jednak przede wszystkim kolejna okazja do obejrzenia gry w akcji, a w związku z tym, że pierwszy odcinek Night City Wire pozostawił sporo niedosytu, liczymy na to, że tym razem wybrane fragmenty będą ciekawsze niż poprzednio.

CD Projekt RED zapowiedziało kolejny odcinek Night City Wire na poniedziałek. Ponownie możemy liczyć na streaming na żywo, w czasie którego zaprezentowany zostanie Cyberpunk 2077.

Prezentacja rozpocznie się w poniedziałek o godzinie 18:00 czasu polskiego na oficjalnym kanale Twitch CD Projekt RED. Spodziewamy się, że polskie studio pokaże nowy fragment rozgrywki, ale ujawni też więcej szczegółów na temat głównego protagonisty gry, czyli V. Przypominamy, że premiera Cyberpunk 2077 niedawno została ponownie przesunięta, tym razem na 19 listopada. Produkcja jest podobno już gotowa, ale testowanie błędów zajmować ma więcej czasu niż pierwotnie zakładano. Jeśli mamy więc otrzymać produkt naszpikowany bugami, to wolimy jednak poczekać nieco dłużej, by ostatecznie położyć ręce na dopracowanej grze (choć zapewne tytuł będzie jeszcze wielokrotnie łatany po premierze).

Przypominamy, że Cyberpunk 2077 to RPG w cyberpunkowym klimacie z perspektywy pierwszoosobowej. Co prawda niektóre cut-scenki prezentowane są z trzeciej osoby, ale będzie to rzadkość. Co więcej, twórcy potwierdzili, że gra otrzyma tryb multiplayer, ale na ten zapewne poczekamy jeszcze przynajmniej rok. Poza tym, produkcja korzystać będzie z ray tracingu i DLSS 2.0 i stanowić ma pokaz technologicznych możliwości. Otrzymać mamy tu m.in. zaawansowane efekty cieniowania czy nową symulację fizyki Houdini dla efektów cząsteczkowych, płynów, materiałów itd. Wiadomo również, że gra w dniu premiery dostępna będzie na serwisie streamingowym GeForce Now, a zadebiutować ma również na Google Stadia.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Nowy pokaz Cyberpunk 2077 już w poniedziałek. Twórcy zapowiadają drugi odcinek Night City Wire

 0