Nowy Razer Blade Pro może konkurować z PC-tami stacjonarnymi

Nowy Razer Blade Pro może konkurować z PC-tami stacjonarnymi

Razer zaprezentował ulepszoną wersję laptopa Blade Pro. Nowy model bez wątpienia może konkurować z komputerami stacjonarnymi, ale jednocześnie jest bardzo drogi.

Razer Blade Pro to laptop stworzony z myślą o bardzo wymagających graczach. Już wcześniej był urządzeniem niezwykle potężnym, ale nowa wersja dodaje mu jeszcze mocy obliczeniowej. Odświeżona konstrukcja została wyposażona w najnowsze procesory Intel Core i7 siódmej generacji (Kaby Lake) oraz szybsze pamięci RAM. Urządzenie ma 17-calowy ekran o rozdzielczości 4K Ultra HD, czyli 3840 x 2160 pikseli. Wyświetlacz obsługuje technologię synchronizacji obrazu Nvidia G-Sync. Za wrażenia graficzne odpowiada układ GeForce GTX 1080. Oprócz tego laptop oferuje także klawiaturę mechaniczną z niskim profilem klawiszy i podświetleniem LED oraz wielodotykowy touchpad. Taka specyfikacja sprawia, że jest to sprzęt wydajniejszy od wielu komputerów stacjonarnych.

Nowy Razer Blade Pro został wzbogacony o procesory Intel Core i7 siódmej generacji oraz szybsze pamięci RAM.

Razer Blade Pro

Jednak na tym możliwości laptopa dla graczy Razer Blade Pro się nie kończą. Komputer otrzymał certyfikat THX Mobile zarówno dla wideo, jak i audio. Zdaniem producenta ekran został odpowiednio skalibrowany oraz przetestowany dla konkretnej rozdzielczości, kolorów i możliwości odtwarzania filmów. Z kolei złącze mini-jack 3,5 mm zostało sprawdzone pod kątem napięcia, częstotliwości, zniekształceń oraz stosunku sygnału do szumu, dzięki czemu ma oferować wysokiej jakości dźwięk na słuchawkach. To jednak zapowiedzi producenta i przed testami należy podchodzić do nich z pewną ostrożnością. Niestety, Razer Blade Pro nie jest zabawką tanią. Najprostsza wersja ma kosztować 3999 dolarów. Za lepsze specyfikacje trzeba będzie zapłacić jeszcze więcej. Laptop na sklepowych półkach ma się pojawić w kwietniu.

Razer Blade Pro

 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Nowy Razer Blade Pro może konkurować z PC-tami stacjonarnymi

 0