Archer MR400 nową propozycją routera od TP-Link

Archer MR400 nową propozycją routera od TP-Link

Popularny producent urządzeń sieciowych TP-Link przedstawił nową propozycję Archer MR400 dedykowaną wszystkim osobom mającym problem ze stałym dostępem do internetu w domu.

Internet LTE bije obecnie rekordy popularności, a w jego zasięgu według operatorów komórkowych znajduje się obecnie 99% polskiego społeczeństwa. Również zwiększające się prędkości transmisji danych i brak ich limitów (w wypadku konkretnego dostawcy) sprawiają, że staje się on realną alternatywą dla stacjonarnego internetu. Szczególnie w małych miejscowościach, czy miejscach gdzie infrastruktura danego dostawcy jest zwyczajnie przestarzała, a światłowód nie sięga. Do poprawnego działania potrzebujemy jednak odpowiedniej jakości routera. Ze swoją propozycją wychodzi najpopularniejszy producent tego rodzaju sprzętu - TP-Link. Archer MR400 jest domowym urządzeniem, które zadowoli każdego użytkownika ceniącego sobie spory i stabilny zasięg WiFi. Wykorzystanie standardu 802.11ac, prostota konfiguracji i łatwość użytkowania tego modelu dają gwarancję swobodnego dostępu do internetu w całym domu.

Archer MR400 przypadnie do gustu osobom mającym problem ze światłowodem w swojej lokalizacji i zarazem ceniącym sobie zalety szybkiego dostępu do internetu

Router TP-Link, to wszechstronny sprzęt, dający możliwość wykorzystania mobilnego LTE  jako podstawowego łącza w domu. Zarazem w przypadku przeprowadzki bądź dłuższego wyjazdu sprzęt można zabrać ze sobą i korzystać z niego w dowolnym miejscu na świecie. Archer MR400 działa w dwóch pasmach: 2,4 GHz z prędkością do 450 MB/s i 5 GHz z szybkością do 867 MB/s, co umożliwia udostępnianie routera wielu urządzeniom, bez obaw o zakłócenia w np. oglądaniu filmów, czy szybszym pobieraniu plików. Oprogramowanie daje więcej opcji typowych dla urządzeń stacjonarnych takich jak: utworzenie dodatkowej sieci dla gości w obu pasmach, czy włączenie kontroli rodzicielskiej. Stworzenie tuneli VPN docenią ludzie często pracujący w domu. Funkcja ta umożliwia na szyfrowany, a tym samym bezpieczny dostęp do zasobów lokalnej sieci w firmie przez internet. Specyfikacja techniczna dostępna jest na tej stronie.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Archer MR400 nową propozycją routera od TP-Link

 0