Nowy SPC Gear SR600 - bezkompromisowy fotel dla wymagających graczy

Nowy SPC Gear SR600 - bezkompromisowy  fotel dla wymagających graczy

SPC Gear SR600 to fotel kubełkowy z obiciami skórzanymi PU lub materiałowymi w serii „F”, który posiada szeroki zakres regulacji oparcia, siedziska i podłokietników 4D (dostępne są dwa warianty kolorystyczne: w pełni czarna SR600 BK oraz czarno-czerwona: SR600 RD). Pozwala to na dopasowanie fotela SR600 do aktualnych potrzeb użytkownika, nie tylko w trakcie intensywnej rozgrywki online, ale i pod kątem wieczornego relaksu. We wnętrzu SR600 zastosowano tłoczoną na zimno piankę („molded foam”), a dla pełni komfortu do zestawu dołączone są także dwie poduszki - dla odcinka szyjnego oraz lędźwiowego - wykonane z pianki z pamięcią kształtu („memory foam”). Niezależnie od rodzaju obicia, fotele dostępne są w dwóch wariantach kolorystycznych: klasycznym czarnym oraz drapieżnym czarno-czerwonym. SPC Gear SR600 swoim kształtem nawiązuje do kubełkowych foteli samochodów wyścigowych, co podnosi nie tylko walory estetyczne, ale przede wszystkim zapewnia właściwe podparcie w kluczowych odcinkach kręgosłupa.

SPC Gear SR600 to fotel kubełkowy z obiciami skórzanymi PU lub materiałowymi w serii „F”, który posiada szeroki zakres regulacji oparcia, siedziska i podłokietników 4D (dostępne są dwa warianty kolorystyczne: w pełni czarna SR600 BK oraz czarno-czerwona: SR600 RD).

Nowy SPC Gear SR600 - bezkompromisowy  fotel dla wymagających graczy

Należy wspomnieć, że ciało osoby siedzącej w SPC Gear SR600 jest zawsze podparte w kluczowych miejscach - zarówno w wysokim i wyprofilowanym oparciu, jak i w szerokim siedzisku. W ich wnętrzu zastosowano wytrzymałą, tłoczoną na zimno piankę, która nawet po dłuższej sesji wraca do swojego oryginalnego kształtu. Dla zwolenników foteli materiałowych idealnym rozwiązaniem jest seria SR600F, obita przepuszczającą powietrze tkaniną tapicerską. Zestaw otworów wentylacyjnych w SR600F obniża temperaturę ciała osoby siedzącej, szczególnie w gorące letnie dni. SR600F BK jest w pełni czarny, zaś SR600F RD czarno-czerwony.  Fotel SPC Gear SR600 wyposażony został w regulowane w szerokim zakresie oparcie: od pozycji pionowej 90⁰ do niemalże leżącej 170⁰. Siedzisko także można dopasować do własnych preferencji: dzięki zaawansowanemu mechanizmowi MultiLock jego kąt pochylenia można ustawić w jednym z pięciu pozycji, a punktem wyjścia jest poziom.

Mechanizm wsparty jest na siłowniku najwyższej, czwartej klasy, który przewidziany jest do 150 kg statycznego obciążenia. Konstrukcja fotela SR600 przewidziana jest dla osób do 120 kg, co uwzględnia również dynamikę siadania (chwilowo znacznie większy nacisk). SPC Gear SR600 wyposażony został w regulowane w czterech płaszczyznach podłokietniki - uzupełnienie ergonomicznego i komfortowego charakteru fotela. Użytkownik może zmieniać ich położenie nie tylko w płaszczyźnie pionowej - góra/dół — ale także poziomej: przesuwając je w przód/tył, w lewo/prawo lub obracając je względem osi, co pozwala na lepsze dopasowanie ich kąta do krawędzi biurka. Przewidywana cena fotela wynosi 1099 złotych.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Nowy SPC Gear SR600 - bezkompromisowy fotel dla wymagających graczy

 0