Nowy trailer Star Wars Battlefront 2. EA udowadnia, że to pełnoprawna gra

Nowy trailer Star Wars Battlefront 2. EA udowadnia, że to pełnoprawna gra

Firma Electronic Arts właśnie zaprezentowała najnowszy zwiastun Star Wars Battlefront 2. Pojawia się w nim między John Boyega, który w bardzo szczegółowy sposób przedstawia zawartość gry. 

Studio DICE wraz z EA mają wiele w tym roku do udowodnienia, gdyż o ile Battlefront z 2015 sprzedał się w stratosferycznie wysokim nakładzie, to równie mocno zawiódł graczy, szczególnie niedoborem zawartości. Tym razem i deweloper i wydawca chcą za wszelką cenę udowodnić jak bardzo wyciągnęli nauczkę z poprzedniej odsłony popularnej serii. W świeżo wypuszczonym trailerze umieścili nawet serię infografik porównujących bezpośrednio ile dodano lokacji, bohaterów i pojazdów. Narratorem zwiastunu jest sam John Boyega, odtwórca roli Finna z Przebudzenia Mocy.

W Star Wars Battlefront II będzie ponad 3x więcej kontentu. Ponadto EA zapewnia, że gra będzie traktowana jako usługa i będzie dorzucać do niej cyklicznie nową zawartość.

Materiał jest niezwykle długi, gdyż trwa niemal 5 minut i w ogromnych szczegółach przedstawia zawartość gry, w tym klasy postaci w multiplayerze i bohaterów, a także kosmiczne pojazdy. Łącznie na premierę gry będzie dostępnych 14 map do rozgrywki wieloosobowej, co znacznie kontrastuje z jedynie 4 lokacjami. Oprócz tego znajdziemy tutaj aż 5 modułów multiplayer. Blast to deathmatch w ciasnych korytarzach, Strike z kolei jest trybem taktycznym z celami do zrealizowania, Heroes vs Villains umożliwi zaś pojedynkowanie się ikonicznych bohaterów i złoczyńców sagi. Starfighter Assault pozwoli nam na walkę w kosmosie statkami kosmicznymi, natomiast Galactic Assault to danie główne gry z walkami 20 vs 20.

Warto przypomnieć, że w Battlefront 2 stworzono kampanię dla pojedynczego gracza, której w poprzedniczce brakowało. Gra ukazuje się 17 listopada na PS4, Xbox One i PC. Na tych dwóch ostatnich platformach przy posiadaniu abonamentu EA / Origin Access będzie można przedpremierowo przetestować grę już 9 listopada. Ponadto, PS4 Pro oraz Xbox One X zapewnią dodatkowe usprawnienia graficzne.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Nowy trailer Star Wars Battlefront 2. EA udowadnia, że to pełnoprawna gra

 0